Spausdintuvų remontas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Kokybiškai atliekamas visų gamintojų lazerinių spausdintuvų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Remontuojame Samsung, HP, Minolta, Kyocera, Epson, Canon ir kitus. Dirbame su visų gamintojų autorizuotais detalių tiekėjais.

  • Elektrinės dalies remontas
  • Mechanikos remontas
  • Valdymo plokštės remontas
  • Remontas, kai neįsijungia
  • Remontas, kai neįma lapų
  • Perprogramavimas, kad veiktų su kasetėmis be mikroschemų
  • Diegimas
  • Kitų problemų salinimas

  Galime išrašyti defektinius aktus draudimui, kuris kompensuos Jūsų remonto išlaidas.

  spausdintuvų remontas

  Spausdintuvų remontas – dažniausiai pasitaikantys gedimai ir jų sprendimai

  1. Stringa popierius

  Popieriaus kamščiai yra bene labiausiai erzinanti iš visų problemų. Nors jūsų pirmoji reakcija gali būti išplėšti popierių, rekomenduojame šiek tiek kantrybės. Išplėšdami popierių galite tik dar labiau pabloginti problemą arba sugadinti spausdintuvo dalį. Šalindami popierių rekomenduojame vadovautis spausdintuvo vadovo trikčių šalinimo skyriumi. Dažniausia popieriaus įstrigimo priežastis – neteisingai išlygintas popierius. Dėdami popierių į dėklą jį išlyginkite ir įsitikinkite ar naudojate spausdintuvui tinkamos rūšies ir kokybės popierių. Jei nieks nepadeda, gali būti sugedusi / sulūžusi tam tikra mechaninė dalis. Dėl spausdintuvo remonto kreipkitės į mus.

  2. Prasta spausdinimo kokybė

  Dėmeles, išblukęs šriftas ar prastą vaizdo kokybė – prasti prasto spausdinimo indikatoriai. Kartais šios problemos susijusios su spausdinimo nustatymais. Pirmiausia, patikrinkite, ar pasirinkta tinkama laikmena ir ar popierius dėkle atitinka spausdinimo nustatymuose pasirinktą tipą. Jei tai problemos neišsprendžia, galite patikrinti kasetę ar ji nepažeista. Jei problema yra dėmės, pabandykite atspausdinti kelis lapus juodai baltai. Taip pat galite pabandyti išimti kasetę ir ją pakratyti. Kitu atveju teks keisti kasetę arba būgną.

  3. Visiškai nespausdina

  Pirmiausia, jei turite kelis spausdintuvus, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą spausdintuvą. Antra, įsitikinkite, kad spausdintuvas vis dar prijungtas prie tinkamo „Wi-Fi” tinklo, USB arba eterneto jungties. Dažnai problema būna ir tuščias popieriaus dėklas. Jei nė vienas iš šių būdų problemos neišsprendžia, pabandykite išjungti spausdintuvą, palaukti kelias minutes ir vėl jį įjungti. Galiausiai, jei spausdintuvas vis dar neveikia, gali būti, kad reikia spausdintuvą įdiegti iš naujo.

  4. WiFi spausdinimas trunka labai ilgai

  Įsitikinkite, kad jūsų „WiFi” maršrutizatorius yra netoli spausdintuvo ir kad ryšiui netrukdo dideli daiktai. Kartais spausdintuvo spartai ir našumui įtakos turi tinklo duomenų srautas.

  Instrukcija kaip atliekamas spausdintuvų remontas pateiktas YouTube vaizdo įraše ir čia.

  Reikalingas spausdintuvo remontas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.