Kasečių pildymas per 5min

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Atliekamas lazerinių spausdintuvų kasečių pildymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje per 5 min. – atnešus seną kasetę, ją pakeisime kita jau papildyta PREMIUM klasės nauja kasete arba atnaujinta originalia užpildyta kasete. Pagal pageidavimą, galime papildyti ir būtent Jūsų pateiktą kasetę. Vietoje turime kasetes populiariausiems spausdintuvams, visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainą.

  HP / Canon kasetės: nuo 12eur (su PVM)
  Samsung / Xerox kasetės: nuo 13eur (su PVM)
  Brother: nuo 18eur (su PVM)
  Ricoh: nuo 16eur (su PVM)

  Tikslią kainą sužinoti galite atvykę į vietą, paskambine mums telefonu ar parašę el. paštu / facebook’e.

  spausdintuvų kasečių pildymas

  Kasečių pildymo procedūra

  Kaip yra papildoma spausdintuvo kasetė. Ar tai yra sudėtinga procedūra? Ar gali būti kasečių pildymas atliekamas namų ar biuro sąlygomis pačiam? Pirmiausia turite suprasti iš ko susideda pati kasetė, o toliau pateiksime pildymo žingsnius, o sprendimą galėsite priimti patys.

  1. Kasečių pildymas, pirmas žingsnis: iš ko susideda lazerinio spausdintuvo tonerio kasetė

  Lazerinio spausdintuvo kasetė yra tuščiavidurė ertmė, pripildyta labai smulkių sausų miltelių, kuriuos vadiname toneriu. Taip pat per vidurį kasetės yra būgnas. Iš kasetės būgno pagalba toneris perduodamas į kitus komponentus, kurie galiausiai tonerį sulydo su spausdintuvo popieriumi. Spausdintuvai naudoja įvairią metodiką, kaip nustatyti, kada toneris sunaudotas. Kai kurie Brother spausdintuvai praleidžia šviesą per kasetę, kad nustatytų, jog tonerio liko mažai.

  2. Kasečių pildymui būtina turėti tinkamus tonerio miltelius

  Toneris parduodamas buteliukuose. Būkite tikri, kad įsigijote tinkamą jūsų spausdintuvui pagamintą tonerį. Kiekvienas gamintojas naudoja šiek tiek kitokius tonerio miltelius. Tačiau kaip tonerį įpilti į kasetės vidų? Dažniausiai gamintojas nėra numatęs, kad kasetė bus pildoma, todėl praktiškai nėra gamyklinės procedūros. Vienas iš būdų – nuimti gale esančius krumpliaračius, ištraukti kištuką, tada viską pakeisti ir iš naujo nustatyti krumpliaračius, kad spausdintuvas manytų, jog tai nauja kasetė. Kartais tokiu būdu pildant kasetę net tenka pirkti naujas dalis. Tačiau yra ir paprastesni būdai pakeisti tonerį. Galima tiesiog išlydyti skylę kasetės viršuje, supilti naują tonerį ir užklijuokite skylę lipnia juosta.

  3. Skylės kasetės pildymui padarymas

  Naudodami tonerio papildymo rinkinį, jame būna pridėtas specialus skyles lydymo prietaisas. Jo pagalba galite padaryti skyle neišardydami ir vėl nesurinkdami jokių krumpliaračių. Įrankis iš esmės yra lituoklis, įkaitinantis apvalų antgalį, kuris išsilydo per kasetės viršų. Kodėl tiesiog neišgręžti skylės? Tuomet plastiko atliekos užterštų kasetė ir ją sugadintų. Tačiau įsitikinkite, kad į kasetę nepateko išlydyto plastiko. Įsitikinkite, kad anga yra kuo toliau nuo kasetės šono, kad jį pildant galėtumėte pastatyti ant krašto. Jei skylę padarysite viduryje, turėsite nuolat kratyti tonerį į šonus, kad tolygiai užpildytumėte kasetę.

  4. Ištuštinkite seno tonerio likučius

  Nors spausdintuvas pateikia pranešimą, kad toneris baigėsi, tačiau jo dar šiek tiek lieka. Švelniai iškratykite jį iš ką tik padarytos skylutės, kad naujas toneris nesusimaišytų su senuoju. Profesionaliai tam yra naudojami brangus specialus smulkių dalelių dulkių siurbliai. Turėkite omeny, kad toneris yra labai teplus ir sunkiai išvalomas.

  5. Įpilkite naujo tonerio miltelius

  Ši procedūra namų sąlygomis turėtu būti atliekama lauke. Profesionaliai ji yra atliekama specialioje kameroje. Toneris lengvai ant visko patenka, todėl persirenkite senais drabužiais. Nepilkite viso tonerio iškart. Pildykite su pertraukomis. Pakratykite ir pilkite vėl. Naudokite mobilaus telefono žibintuvėlį, kad pamatytumėte kaip toneris užpildo kasetę. Kai tonerio lygis bus iki skylutės, atsargiai ją nuleiskite, užklijuokite lipnia juosta ir užrašykite datą, kad žinotumėte, kada paskutinį kartą ji buvo pripildyta. Nenaudokite maskuojamosios juostos, nes ji neužsandarins skylės kraštų kaip lipni juosta. Pirštu prispauskite lipniąją juostą aplink skylę. Profesionaliai tam naudojami specialūs kamštukai.

  6. Išvados

  Kaip supratote iš aukščiau paminėtos procedūros – pildymo procedūra nėra itin paprasta. Be to, kas kelis pildymus dar reikėtų keisti ir būgną, o kartais dar ir reikalinga kiekvienąkart nauja mikroschema. Taigi, visos medžiagos papildymui gali atsieiti apie 10-25 Eur. Kaip jau patys supratote iš senos originalios kasetės lieka tik plastikinis korpusas. Tad dažniausiai šiais laikais optimaliausia yra pirkti naują Premium tipo pakaitinę kasetę, kur visos procedūros atliekamos gamykloje. Tokiu atveju išgaunama daug didesnė kokybė nei pildant seną kasetę. Dažnai papildytos kasetės kumpliaračiai susidėvi ar prabėga pro kraštus kasetės tonerio milteliai, todėl šiuolaikinis kasetės pildymas yra tiesiog jos keitimas už pildymo kainą nauja.

  Apačioje pateikiame instrukcijas: YouTube video ir kasečių pildymo instrukciją raštu.

  Prireikė kasetės pildymo? Elmeistrai per 5 min. pakeis Jums nauja ir galėsite nenutrūkstamai tęsti savo darbus. Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.