Navigacijų atnaujinimas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Navigacijų atnaujinimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – atnaujiname naujausiais žemėlapiais daugelio tipų ir gamintojų navigacijas.

  Taip pat atliekamas navigacijų remontas: tiek integruotų, tiek nešiojamų Garmin, TomTom ir įvairių navigacijų su Igo.

  Įrašome kalbas, balsus, Lietuvos ir visos Europos žemėlapius.

  Automobiliuose integruotų navigacijų atnaujinimas

  Diskai, SD kortelės, vidinio HDD atnaujinimas.

  • TomTom / Garmin nešiojamų / klijuojamų prie stiklo navigacijų atnaujinimas
  • Įvairių navigacijų (Navimax, Lark, Manta, Powermax, Becker, Mio, Navigon ir kitų) su WinCE, palaikančių iGo sistemą navigacijų atnaujinimas

  navigacijų atnaujinimas

  Navigacijų atnaujinimas – kaip GPS navigacija veikia?

  GPS palydovai skrieja vidutine žemės orbita ir iš jos perduoda radijo signalus. Visi navigacijos palydovų paslaugų teikėjai leidžia tarptautinei bendruomenei nemokamai naudotis savo sistemomis. Buvo parengti tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) standartai ir rekomenduojama praktika. GPS paslauga suteikia naudotojams 7 metrų tikslumą bet kurioje žemės paviršiaus vietoje. Tam kiekvienas iš 31 palydovų skleidžia signalus, kurie leidžia imtuvams, derinant signalus iš mažiausiai keturių palydovų, nustatyti jų buvimo vietą ir laiką. GPS palydovai turi atominius laikrodžius, kurie rodo itin tikslų laiką. Laiko informacija įrašoma į palydovo transliuojamus kodus, kad imtuvas galėtų nuolat nustatyti, kada signalas buvo transliuojamas. Signale yra duomenų, kuriuos imtuvas naudoja palydovų padėčiai apskaičiuoti ir kitiems tikslios padėties nustatymui reikalingiems koregavimams atlikti. Imtuvas naudoja laiko skirtumą tarp signalo priėmimo laiko ir transliavimo laiko, kad apskaičiuotų atstumą nuo imtuvo iki palydovo.

  Turėdamas informaciją apie atstumus iki trijų palydovų ir palydovo buvimo vietą signalo siuntimo metu, imtuvas gali apskaičiuoti savo padėtį. Norint apskaičiuoti atstumus pagal šiuos tris signalus, reikalingas atominis laikrodis, sinchronizuotas su GPS. Tačiau imtuvui, gaunant duomenis iš keturių palydovų, atominio laikrodžio nereikia. Taigi imtuvas naudoja keturis palydovus platumai, ilgumai, aukščiui ir laikui apskaičiuoti.

  Kam reikalingas navigacijų atnaujininas?

  Naudojant pasaulinę padėties nustatymo sistemą, kiekvienas objektas, pastatas ir net medis turi savo tašką ir kiekvienas taškas gali būti pažymėtas žemėlapyje. Tokiu būdu GPS pagalba yra sudaromi itin tikslūs žemėlapiai, kurių kiekvienas objektas turi pažymėtas GPS koordinates. Tačiau pasaulis nuolat kinta: tiesiami nauji keliai, statomi nauji namai, objektai ir net miestai. Todėl visi pasikeitimai turi būti atnaujinami. Tam, kad navigacijos prietaisas galėtų Jus kuo tiksliau vesti link norimo kelionės tikslo ir maršrutas būtų kuo efektyvesnis, reikalingas nuolatinis navigacijos atnaujinimas kuo naujesniais žemėlapiais.

  Pateikiame YouTube pavyzdinę navigacijų atnaujinimo instrukciją. Raštu instrukciją rasite čia.

  Reikalingas profesionalus navigacijų atnaujinimas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.