Televizorių remontas Klaipėdoje

Elmeistrai jau daug metų teikia profesionalias televizorių remonto Klaipėdoje paslaugas. Mūsų patyrę technikai yra kvalifikuoti ir aprūpinti aukščiausios kokybės įrankiai ir priemonėmis, kad suteiktų aukščiausio lygio paslaugas.

Naudojame tik originalias aukštos kokybės atsargines dalis, o mūsų atliekamam remontui suteikiama garantija, kad galėtumėte būti ramūs. Galime remontuoti visų tipų televizorius – nuo plokščiaekranių LCD iki plazminių ir OLED modelių. Nesvarbu, ar tai naujas, ar senesnis modelis, mūsų technikai moka remontuoti visų tipų televizorius ir jų komponentus, pavyzdžiui, maitinimo šaltinius, pagrindines plokštes, LED apšvietimą, garsiakalbius, jungtis ir kt.

Mus rasite prekybos centre Banginis, adresu Šilutės pl. 35, Klaipėda. Esame prekybos centro viduje šalia „Senukai” kasų. Tel. 8 (617) 77731 Laukiame Jūsų darbo dienomis 9-18 val.Remontą pradedame nuo diagnostikos, kad tiksliai žinotume problemos šaltinį ir remontas būtų efektyvus. Tai leidžia teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų įsipareigojimas siekti kokybės leidžia pasiekti, kad visi mūsų remonto darbai būtų atliekami greitai, patikimai ir saugiai. Didžiuojamės galėdami padėti jums vėl džiaugtis veikiančiu televizoriumi! Susisiekite su mumis šiandien. Džiaugimsės, jei televizorių remontui Klaipėdoje pasirinksite mus!

televizorių remontas Klaipėdoje