Kompiuterių remontas Kaune

Sugedo stacionarus ar nešiojamas kompiuteris Kaune? O gal susidūrėte su Apple kompiuterio problemomis? Elmeistrai – tai specializuotas kompiuterių remontas Kaune. Mūsų kompiuterių taisykla Kaune padės Jums išspręsti visas su kompiuteriais iškilusias bėdas, suteiks visokeriopą konsultaciją ir įvairaus pobūdžio kompiuterio remonto darbus.

  • Kaune mus rasite adresu Baltijos g. 58. Elmeistrai taisykla yra naujosios RIMI parduotuvės viduje. Laukiame Jūsų visomis darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. Tel. 8 (656) 95553

Taisykloje Elmeistrai atliekame darbus nuo A iki Z. Nusipirkote naują ar naudotą kompiuterį ir jį reikia pritaikyti Jūsų poreikiams, įdiegti ar sukonfigūruoti operacinę sistemą Windows, Linux, MacOs? Kompiuteris tiesiog nustojo veikti, sulėtejo? Reikalinga kompiuterio modernizacija? Kompiuteris buvo aplietas skysčiais, sudaužytas ekranas ir pan? Esame pasiruošę padėti, kad ir su kokia problema susidūrėte.

Atvykite pas mus, skambinkite mums telefonu ir Jūsų bėdos bus išspręstos. Mums bus malonu, jei Jūs tapsite mūsų klientu.

kompiuterių remontas Kaune