Kavos aparatų remontas Klaipėdoje

Kreipkitės į mus, jei ieškote profesionalių ir patikimų kavos aparato remonto Klaipėdoje. Mūsų specialistų komanda yra čia, kad suteiktų visą jums reikalingą pagalbą. Turime ilgametę patirtį šalinant tiek paprastas, tiek ir sudėtingas problemas, susijusias su jūsų espreso ir kapučino, ar kitų tipų kavos aparatais. Nesvarbu, ar tai būtų profilaktinė priežiūrą, ar sudėtingesnis remontas, mes galime su tuo susidoroti. Mūsų technikai skirs laiko paaiškinti jums problemą paprastai suprantamu būdu, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, ką reikia daryti. Be to, siūlome konkurencingas kainas ir greitą darbų atlikimo laiką, kad jūsų kavos aparatas kuo greičiau pradėtų veikti. Tad nelaukite – susisiekite su mumis šiandien ir leiskite mums padėti jums išspręsti visus kavos aparatų remonto klausimus!

Mus rasite prekybos centre Banginis, adresu Šilutės pl. 35, Klaipėda. Esame prekybos centro viduje šalia „Senukai” kasų. Tel. 8 (617) 77731 Laukiame Jūsų darbo dienomis 9-18 val.


Taisome visų tipų gedimus: pagrindines plokštes, keičiame dalis ir kt. Mūsų technikai yra puikiai apmokyti ir turi ilgametę patirtį dirbant su tokių prekės ženklų kavos aparatais, kaip „Saeco”, „Philips”, „Jura” ir kt. Suprantame, koks svarbus yra rytinis kavos puodelis, todėl padarysime viską, ką galime, kad jūsųkavos aparatai greitai vėl pradėtų puikiai veikti. Nesvarbu, kokia problema, galime pasiūlyti išsamų remonto sprendimą, kad jūsų kavos aparatas veiktų kaip naujas.

Joks darbas nėra per didelis ar per mažas mūsų specialistams. Garantuojame aukščiausio lygio klientų aptarnavimą ir greitą darbų atlikimą. Mūsų komanda taip pat pasirengusi atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ar problemas, susijusias su kavos aparatų remontu. Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite mums viskuo pasirūpinti!