Kavos aparatų remontas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Kokybiškai atliekamas įvairiapusiškas visų tipų ir gamintojų (Siemens, DeLonghi, Bosch, Nivona, Philips, Saeco, AEG, GAGGIA, Jura, Spidem ir kitų) kavos aparatų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

  • Pagrindinė užduotis – stengsimės, kad Jūsų kavos aparatas gamintų pačią skaniausią kavą
  • Diagnozuojame gedimus
  • Taisome / keičiame sugedusias detales
  • Atliekame suderinimą, profilaktiką, nukalkinimą

  Galime išrašyti defektinius aktus draudimui, kuris kompensuos Jūsų remonto išlaidas.kavos aparatų remontas

  Kavos aparatų remontas – dažniausiai pasitaikančios problemos ir jų priežastys

  Vertinant pagaminamos kavos kokybę, dažniausiai pasitaikančios kavos aparatų problemos yra šios: nesusidaro kavos puta ar joje per daug oro purslų (susidaro burbulai), kava yra per silpna, stipri, rūgšti, karti arba neturi skonio, vanduo teka netolygiai, pirmąkart darant kavą ją padaro blogą, užsikimšęs portafilteris arba kavos aparatui reikia nukalkinimo. Šios problemos nėra neišsprendžiamos ir kai kurias jų, prieš kreipiantis remonto į specialistus, galima išspręsti gana paprastai patiems.

  1. Nesusidaro kavos puta arba kavai trūksta skonio

  Puta nesusidaro greičiausiai dėl pasenusių pupelių, kurios buvo skrudintos daugiau nei prieš 3 savaites. Iš karto nepanaudotų maltų kavos pupelių skonis pradeda sklaidytis ir dėl to kavoje nebelieka putos. Jei pupelės yra šviežiai paskrudintos, tačiau problema išlieka, jos gali būti degazuotos. Naudokite tik šviežias ir kokybiškas pupeles.

  1. Kavos putoje per daug oro purslų (burbulų) / kava per daug rūgšti

  Dažnai taip pasitaiko tuomet, kai kavos pupelės yra per daug šviežiai paskrudintos. Tai įmanoma, kai kavos pupeles ruošiate patys namuose. Paskrudintoms kavos pupelėms reikia 2-3 dienų, kad jos degazuotų. Be to, jei kava ir toliau būna rūgšti, gali būti šiek tiek per žema virimo temperatūra. Tokiu atveju jei nustatymai yra korektiški, reikalingas kavos aparato remontas.

  1. Kava per silpna ar per stipri ar karti

  Jei kavos aparato nustatymuose bandėte reguliuoti kavos stiprumo parametrą ir tai nepadeda, gali būti, kad kava per silpna dėl kitų priežasčių. Pirma, pasenusi / išsigaravusi kava – silpna kava. Antra, gali būti kad kava nepakankamai ilgai buvo ruošiama / verdama vandenyje. Trečia, jei jūsų kava silpna ir karti, gali būti priešingai – kava pervirė arba buvo ruošiama per aukštoje temperatūroje. Jei kavos pupelės yra kokybiškos ir nustatymai geri, jūsų kavos aparatui reikalingas remontas.

  1. Pirmas kavos puodelis – blogas

  Taip yra todėl, kai aparatas gamina kavą nepasiekęs tinkamos darbinės temperatūros. Tokiu atveju įjungę kavos aparatą palaukite, arba jei ši problema erzina, reikalingas remontas.

  1. Užsikemša portafilteris

  Tamsiai skrudintoje kavoje yra daugiau aliejų ir kitų tirpių medžiagų. Jei tamsiai skrudinta kava sumalama per smulkiai, ji užkemša portafilterį. Gali būti, kad reikalingas malūnėlio remontas arba naudojama netinkama kava.

  1. Kava bėga per silpnai arba bloga kavos kokybė, nors išbandyta viskas kas paminėta

  Atlikite nukalkinimą patys (žiūrėti kavos aparato naudojo instrukciją) arba kreipkitės į mus ir mes profesionaliai atliksime kavos aparato nukalkinimą ar kavos aparato remontą.

  Kavos aparato priežiūra

  Visų pirma, didžiausia problema, su kuria susiduriame, yra nuosėdų kaupimasis dėl prastos vandens kokybės. Tai gerokai sutrumpina kavos aparato tarnavimo laiką ir sukelia problemas, reikalaujančias brangiai kainuojančio remonto. Naudokite tik filtruotą, minkštintą vandenį.

  Kavos aparato priežiūra: kasdieniai darbai

  Grupės galvutės valymas

  Po to, kai sumalate, sutankinate ir išgaunate kavą, svarbu nedelsiant išplauti arba išvalyti grupės galvutę, kad būtų išplautos visos kavos nuosėdos ir aliejai. Jei leisite kavos tirščiams užsistovėti grupės galvutėje, ant jos susikaups nuosėdos. Net jei iš išorės atrodys švaru, jos vidus gali būti pilnas nešvarumų.

  Garo lazdelės valymas

  Garų lazdelės valymas taip pat labai svarbus, nes susikaupęs pienas gali pakenkti ir paveikti skonį. Geriausia, kai garų lazdelė išvaloma ir prieš garinant pieną, ir po to. Tai galite padaryti paprasčiausiai uždėję skudurėlį ant garo lazdelės galo ir įjungę ją 1-2 sekundėms. Taip užtikrinsite, kad į pieną nepatektų vandens likučių iš garų lazdelės. Pagaminę pieną garuose, būtinai iš karto nuvalykite garų lazdelę ir dar kartą dar 1-2 sekundes palaikykite ją įjungtą. Geriausia su drėgnu skudurėliu.

  Atgalinis vandens praplovimas

  Dar viena priežiūros galimybė, kurią galite įtraukti į kasdienę rutiną, yra greitas atgalinis vandens praplovimas. Savo biuruose nuolat laikome viengubo arba dvigubo snapelio portafilterį, į kurį įdėtas atgalinio skalavimo ruošinys. Kai baigiame ryto kavas, greitai praplaukite ir nuvalykite dispersinį sietelį.

  Kavos aparato priežiūra: darbai kas 2-4 savaites

  Kas 2-4 savaites reikia atlikti pilną išvalymą. Nuimkite dispersinį sietelį ir pamirkykite sietelį bei portafiltro krepšelį valiklio tirpale. Nušveiskite grupę šepetėliu ir atlikite pilną atgalinį praplovimą.

  Kavos aparato priežiūra: darbai kas 6 mėnesius

  Kas šešis mėnesius svarbu išvalyti malūnėlį ir garų lazdelę (jei ją naudojate). Paprasčiausiai pamirkykite lazdelę valymo tirpale ir jo nedidelį kieki praleiskite per malūnėlį. Taip pat patikrinkite vandens minkštinimo sistemos filtrą ir, jei reikia, jį pakeiskite.

  Kavos aparato priežiūra: kartą per metus

  Po metų verta pakeisti grupės intarpą ir ekraną. Tai paprastas būdas užtikrinti, kad jūsų kavos aparatas gerai veiktų ir toliau.  

  Kavos aparato remontas – kaip atlikti patiems?

  Pateikiame YouTube vaizdo įrašą apačioje. Taip pat vadovautis galite ir šia instrukcija WikiHow.

  Reikalingas profesionalus kavos aparatų remontas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.