Kavos aparatų remontas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Kokybiškai atliekamas įvairiapusiškas visų tipų ir gamintojų (Siemens, DeLonghi, Bosch, Nivona, Philips, Saeco, AEG, GAGGIA, Jura, Spidem ir kitų) kavos aparatų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

  • Pagrindinė užduotis – stengsimės, kad Jūsų kavos aparatas gamintų pačią skaniausią kavą
  • Diagnozuojame gedimus
  • Taisome / keičiame sugedusias detales
  • Atliekame suderinimą, profilaktiką, nukalkinimą

  Galime išrašyti defektinius aktus draudimui, kuris kompensuos Jūsų remonto išlaidas.

  Kavos aparatų remontas – dažniausiai pasitaikančios problemos ir jų priežastys

  Vertinant pagaminamos kavos kokybę, dažniausiai pasitaikančios kavos aparatų problemos yra šios: nesusidaro kavos puta ar joje per daug oro purslų (susidaro burbulai), kava yra per silpna, stipri, rūgšti, karti arba neturi skonio, vanduo teka netolygiai, pirmąkart darant kavą ją padaro blogą, užsikimšęs portafilteris arba kavos aparatui reikia nukalkinimo. Šios problemos nėra neišsprendžiamos ir kai kurias jų, prieš kreipiantis remonto į specialistus, galima išspręsti gana paprastai patiems.

  1. Nesusidaro kavos puta arba kavai trūksta skonio

  Puta nesusidaro greičiausiai dėl pasenusių pupelių, kurios buvo skrudintos daugiau nei prieš 3 savaites. Iš karto nepanaudotų maltų kavos pupelių skonis pradeda sklaidytis ir dėl to kavoje nebelieka putos. Jei pupelės yra šviežiai paskrudintos, tačiau problema išlieka, jos gali būti degazuotos. Naudokite tik šviežias ir kokybiškas pupeles.

  1. Kavos putoje per daug oro purslų (burbulų) / kava per daug rūgšti

  Dažnai taip pasitaiko tuomet, kai kavos pupelės yra per daug šviežiai paskrudintos. Tai įmanoma, kai kavos pupeles ruošiate patys namuose. Paskrudintoms kavos pupelėms reikia 2-3 dienų, kad jos degazuotų. Be to, jei kava ir toliau būna rūgšti, gali būti šiek tiek per žema virimo temperatūra. Tokiu atveju jei nustatymai yra korektiški, reikalingas kavos aparato remontas.

  1. Kava per silpna ar per stipri ar karti

  Jei kavos aparato nustatymuose bandėte reguliuoti kavos stiprumo parametrą ir tai nepadeda, gali būti, kad kava per silpna dėl kitų priežasčių. Pirma, pasenusi / išsigaravusi kava – silpna kava. Antra, gali būti kad kava nepakankamai ilgai buvo ruošiama / verdama vandenyje. Trečia, jei jūsų kava silpna ir karti, gali būti priešingai – kava pervirė arba buvo ruošiama per aukštoje temperatūroje. Jei kavos pupelės yra kokybiškos ir nustatymai geri, jūsų kavos aparatui reikalingas remontas.

  1. Pirmas kavos puodelis – blogas

  Taip yra todėl, kai aparatas gamina kavą nepasiekęs tinkamos darbinės temperatūros. Tokiu atveju įjungę kavos aparatą palaukite, arba jei ši problema erzina, reikalingas remontas.

  1. Užsikemša portafilteris

  Tamsiai skrudintoje kavoje yra daugiau aliejų ir kitų tirpių medžiagų. Jei tamsiai skrudinta kava sumalama per smulkiai, ji užkemša portafilterį. Gali būti, kad reikalingas malūnėlio remontas arba naudojama netinkama kava.

  1. Kava bėga per silpnai arba bloga kavos kokybė, nors išbandyta viskas kas paminėta

  Atlikite nukalkinimą patys (žiūrėti kavos aparato naudojo instrukciją) arba kreipkitės į mus ir mes profesionaliai atliksime kavos aparato nukalkinimą ar kavos aparato remontą.

  Kavos aparato priežiūra

  Visų pirma, didžiausia problema, su kuria susiduriame, yra nuosėdų kaupimasis dėl prastos vandens kokybės. Tai gerokai sutrumpina kavos aparato tarnavimo laiką ir sukelia problemas, reikalaujančias brangiai kainuojančio remonto. Naudokite tik filtruotą, minkštintą vandenį.

  Kavos aparato priežiūra: kasdieniai darbai

  Grupės galvutės valymas

  Po to, kai sumalate, sutankinate ir išgaunate kavą, svarbu nedelsiant išplauti arba išvalyti grupės galvutę, kad būtų išplautos visos kavos nuosėdos ir aliejai. Jei leisite kavos tirščiams užsistovėti grupės galvutėje, ant jos susikaups nuosėdos. Net jei iš išorės atrodys švaru, jos vidus gali būti pilnas nešvarumų.

  Garo lazdelės valymas

  Garų lazdelės valymas taip pat labai svarbus, nes susikaupęs pienas gali pakenkti ir paveikti skonį. Geriausia, kai garų lazdelė išvaloma ir prieš garinant pieną, ir po to. Tai galite padaryti paprasčiausiai uždėję skudurėlį ant garo lazdelės galo ir įjungę ją 1-2 sekundėms. Taip užtikrinsite, kad į pieną nepatektų vandens likučių iš garų lazdelės. Pagaminę pieną garuose, būtinai iš karto nuvalykite garų lazdelę ir dar kartą dar 1-2 sekundes palaikykite ją įjungtą. Geriausia su drėgnu skudurėliu.

  Atgalinis vandens praplovimas

  Dar viena priežiūros galimybė, kurią galite įtraukti į kasdienę rutiną, yra greitas atgalinis vandens praplovimas. Savo biuruose nuolat laikome viengubo arba dvigubo snapelio portafilterį, į kurį įdėtas atgalinio skalavimo ruošinys. Kai baigiame ryto kavas, greitai praplaukite ir nuvalykite dispersinį sietelį.

  Kavos aparato priežiūra: darbai kas 2-4 savaites

  Kas 2-4 savaites reikia atlikti pilną išvalymą. Nuimkite dispersinį sietelį ir pamirkykite sietelį bei portafiltro krepšelį valiklio tirpale. Nušveiskite grupę šepetėliu ir atlikite pilną atgalinį praplovimą.

  Kavos aparato priežiūra: darbai kas 6 mėnesius

  Kas šešis mėnesius svarbu išvalyti malūnėlį ir garų lazdelę (jei ją naudojate). Paprasčiausiai pamirkykite lazdelę valymo tirpale ir jo nedidelį kieki praleiskite per malūnėlį. Taip pat patikrinkite vandens minkštinimo sistemos filtrą ir, jei reikia, jį pakeiskite.

  Kavos aparato priežiūra: kartą per metus

  Po metų verta pakeisti grupės intarpą ir ekraną. Tai paprastas būdas užtikrinti, kad jūsų kavos aparatas gerai veiktų ir toliau.  

  Kavos aparato remontas – kaip atlikti patiems?

  Pateikiame YouTube vaizdo įrašą apačioje. Taip pat vadovautis galite ir šia instrukcija WikiHow.

  Reikalingas profesionalus kavos aparatų remontas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

  Domina daugiau informacijos apie kavos aparatų remontą? Skaitykite kavos aparatų remonto naujienas ir patarimus

  • Kavos aparato priežiūros ir remonto gairės
   Kavos mėgėjams ne paslaptis, kad nuostabaus kavos kvapo ir skonio paslaptis slypi ne tik kokybiškuose pupelėse, bet ir gerai prižiūrimame kavos aparate. Norint išlaikyti aparato veikimą tinkamame lygyje, labai svarbu jį reguliariai valyti. Kaip tinkamai prižiūrėti ir valyti kavos aparatą Pradėkite nuo vidaus praplovimo. Paruoškite valymo tirpalą, sumaišydami vandenį su actu lygiomis dalimis. Supilkite šį tirpalą į ...
  • Kaip užtikrinti ilgaamžiškumą jūsų kavos aparato: kasdienė priežiūra ir patarimai
   Mūsų kasdienybėje kavos aparatai užima svarbią vietą, leisdami mėgautis puikia kava kasdien. Todėl labai svarbu tinkamai rūpintis šiais prietaisais, kad jie tarnautų ilgai ir kokybiškai. Kasdienės kavos aparato priežiūros svarba Vienas iš svarbiausių veiksmų – įsigyti minkštinimo filtrą. Jis padės išvengti kavos aparato apkalkėjimo, kuris gali neigiamai paveikti kavos skonį. Kai kurie aparatai jau turi integruotus vandens ...
  • Kada reikalinga pagalba: kavos aparatų remontas jūsų namams, įmonei ar biurui
   Kai susiduriame su kavos aparato gedimais, svarbu rasti patikimą ir profesionalų meistrą, kuris mums pagelbėtų. Jei ieškote kokybiško kavos aparato remonto, esate atėję į tinkamą vietą. Esu kavos aparato meistras su patirtimi visų gamintojų aparatų remonte. Mano požiūris į darbą – vengti paviršutiniškų, trumpalaikių sprendimų, nes jie dažnai sukelia dar didesnius nesklandumus ateityje. Kiekvienas atliekamas remontas ...
  • Kaip pasirinkti kavos aparato remonto ir priežiūros meistrą: svarbūs aspektai
   Kai atėjo laikas pasirinkti kavos aparato remonto ir priežiūros specialistą, svarbu atkreipti dėmesį į keletą esminių faktorių. Supratimas apie kainas, priežiūros ypatumus, valymo būdus bei gedimų šalinimo procesus padės priimti geriausią sprendimą. Taip pat pateikiame patarimus, kaip galite pačiam sutvarkyti paprastesnius kavos aparato gedimus, tačiau turėtumėte žinoti, kad nepriklausomai nuo aparato modelio, dažnai geriausia kreiptis ...
  • Ką reikia žinoti apie kavos aparato remontą ar valymą?
   Kavos aparato profilaktinis valymas ir remontas – tai svarbus procesas, kuris ne tik užtikrina aparato ilgaamžiškumą, bet ir gali nežymiai pakeisti Jūsų mėgstamos kavos skonį bei aparato veikimą. Taigi, kokių pokyčių galite tikėtis? Švaros ir saugos užtikrinimas. Atliekant profilaktinį valymą, pašalinami pelėsio, riebalų, purvo bei kalkių nuosėdos iš aparato vidinės sistemos. Be to, sistemos vidus padengiamas ...
  • Naujo kavos aparato pasirinkimas ir priežiūra namuose: kaip tai padaryti teisingai?
   Kavos aparatas yra neatskiriama bet kurio namų virtuvės dalis, ypač tiems, kurie vertina skanų ir aromatingą kavos puodelį. Tačiau, renkantis naują kavos aparatą, gali kilti daugybė klausimų: nuo funkcionalumo iki priežiūros subtilybių. Taigi kaip išsirinkti tinkamą kavos aparatą savo namams ir kaip jį tinkamai prižiūrėti? Kaip išsirinkti kavos aparatą? Kavos aparato tipas Pirmiausia svarbu nuspręsti, kokio tipo kavos ...
  • Neveikiantys kavos aparato valdymo mygtukai
   Kavos aparato valdymo mygtukai yra svarbūs tinkamam jo veikimui. Jei kavos aparato valdymo mygtukai neveikia, tai gali sukelti rimtų pasekmių. Pagrindinė valdymo mygtukų gedimo priežastis yra mechaninis nusidėvėjimas. Laikui bėgant valdymo sistemos komponentai gali susidėvėti dėl nuolatinio naudojimo arba ilgalaikio karščio poveikio. Kai kuriais atvejais mygtukai gali mechaniškai sutrikti dėl išorinių veiksnių, pavyzdžiui, vandens pažeidimų ar ...
  • Lėtas atsakas kavos aparato ekrane
   Galimos lėto atsako kavos aparato ekrane priežastys gali būti įvairios – nuo lėtesnio procesoriaus iki techninės ar programinės įrangos problemų. Jei kavos aparatas naudojamas komerciniais tikslais, sulėtėjusį atsako laiką gali lemti ir dėl didelio naudojimo perkrauta sistema. Kita galima lėto atsako kavos aparato ekrane priežastis gali būti pasenusi aparate įdiegta programinė įranga arba programinė įranga. Dėl ...
  • Kavos aparatas gamina ne visas kavos rūšis galimos priežastys
   Yra kelios galimos priežastys, dėl kurių kavos aparatas negamina visų rūšių kavos. Dažniausios kaltininkės yra užsikimšę filtrai, nepakankamas vandens ar pupelių kiekis, neteisingas nustatymas ir pažeisti vidiniai komponentai. Užsikimšę filtrai gali būti nenuoseklaus skonio ruošiant kavą priežastis. Kad užtikrintumėte maksimalų kavos skonį ir švelnumą, svarbu reguliariai išvalyti arba pakeisti filtrą. Jei aparate nebus pakankamai vandens, jis negalės ...
  • Kavos aparato valdymo problemos
   Šiuolaikiniai kavos aparatai sukurti taip, kad būtų patogūs naudoti ir efektyvūs, tačiau jie gali kelti ir valdymo problemų. Puikiam kavos puodeliui paruošti dažnai reikia tikslaus temperatūros ir vandens santykio, kurį pažangūs kavos aparatai gali lengvai valdyti. Tačiau, kai šie komponentai nėra tinkamai sukalibruoti, jie gali sukelti įvairių problemų. Galimos problemos, kurios gali kilti dėl netinkamai sureguliuotų ...