Kavos aparatų remontas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Kokybiškai atliekamas įvairiapusiškas visų tipų ir gamintojų (Siemens, DeLonghi, Bosch, Nivona, Philips, Saeco, AEG, GAGGIA, Jura, Spidem ir kitų) kavos aparatų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

  • Pagrindinė užduotis – stengsimės, kad Jūsų kavos aparatas gamintų pačią skaniausią kavą
  • Diagnozuojame gedimus
  • Taisome / keičiame sugedusias detales
  • Atliekame suderinimą, profilaktiką, nukalkinimą

  Galime išrašyti defektinius aktus draudimui, kuris kompensuos Jūsų remonto išlaidas.kavos aparatų remontas

  Kavos aparatų remontas – dažniausiai pasitaikančios problemos ir jų priežastys

  Vertinant pagaminamos kavos kokybę, dažniausiai pasitaikančios kavos aparatų problemos yra šios: nesusidaro kavos puta ar joje per daug oro purslų (susidaro burbulai), kava yra per silpna, stipri, rūgšti, karti arba neturi skonio, vanduo teka netolygiai, pirmąkart darant kavą ją padaro blogą, užsikimšęs portafilteris arba kavos aparatui reikia nukalkinimo. Šios problemos nėra neišsprendžiamos ir kai kurias jų, prieš kreipiantis remonto į specialistus, galima išspręsti gana paprastai patiems.

  1. Nesusidaro kavos puta arba kavai trūksta skonio

  Puta nesusidaro greičiausiai dėl pasenusių pupelių, kurios buvo skrudintos daugiau nei prieš 3 savaites. Iš karto nepanaudotų maltų kavos pupelių skonis pradeda sklaidytis ir dėl to kavoje nebelieka putos. Jei pupelės yra šviežiai paskrudintos, tačiau problema išlieka, jos gali būti degazuotos. Naudokite tik šviežias ir kokybiškas pupeles.

  1. Kavos putoje per daug oro purslų (burbulų) / kava per daug rūgšti

  Dažnai taip pasitaiko tuomet, kai kavos pupelės yra per daug šviežiai paskrudintos. Tai įmanoma, kai kavos pupeles ruošiate patys namuose. Paskrudintoms kavos pupelėms reikia 2-3 dienų, kad jos degazuotų. Be to, jei kava ir toliau būna rūgšti, gali būti šiek tiek per žema virimo temperatūra. Tokiu atveju jei nustatymai yra korektiški, reikalingas kavos aparato remontas.

  1. Kava per silpna ar per stipri ar karti

  Jei kavos aparato nustatymuose bandėte reguliuoti kavos stiprumo parametrą ir tai nepadeda, gali būti, kad kava per silpna dėl kitų priežasčių. Pirma, pasenusi / išsigaravusi kava – silpna kava. Antra, gali būti kad kava nepakankamai ilgai buvo ruošiama / verdama vandenyje. Trečia, jei jūsų kava silpna ir karti, gali būti priešingai – kava pervirė arba buvo ruošiama per aukštoje temperatūroje. Jei kavos pupelės yra kokybiškos ir nustatymai geri, jūsų kavos aparatui reikalingas remontas.

  1. Pirmas kavos puodelis – blogas

  Taip yra todėl, kai aparatas gamina kavą nepasiekęs tinkamos darbinės temperatūros. Tokiu atveju įjungę kavos aparatą palaukite, arba jei ši problema erzina, reikalingas remontas.

  1. Užsikemša portafilteris

  Tamsiai skrudintoje kavoje yra daugiau aliejų ir kitų tirpių medžiagų. Jei tamsiai skrudinta kava sumalama per smulkiai, ji užkemša portafilterį. Gali būti, kad reikalingas malūnėlio remontas arba naudojama netinkama kava.

  1. Kava bėga per silpnai arba bloga kavos kokybė, nors išbandyta viskas kas paminėta

  Atlikite nukalkinimą patys (žiūrėti kavos aparato naudojo instrukciją) arba kreipkitės į mus ir mes profesionaliai atliksime kavos aparato nukalkinimą ar kavos aparato remontą.

  Kavos aparato priežiūra

  Visų pirma, didžiausia problema, su kuria susiduriame, yra nuosėdų kaupimasis dėl prastos vandens kokybės. Tai gerokai sutrumpina kavos aparato tarnavimo laiką ir sukelia problemas, reikalaujančias brangiai kainuojančio remonto. Naudokite tik filtruotą, minkštintą vandenį.

  Kavos aparato priežiūra: kasdieniai darbai

  Grupės galvutės valymas

  Po to, kai sumalate, sutankinate ir išgaunate kavą, svarbu nedelsiant išplauti arba išvalyti grupės galvutę, kad būtų išplautos visos kavos nuosėdos ir aliejai. Jei leisite kavos tirščiams užsistovėti grupės galvutėje, ant jos susikaups nuosėdos. Net jei iš išorės atrodys švaru, jos vidus gali būti pilnas nešvarumų.

  Garo lazdelės valymas

  Garų lazdelės valymas taip pat labai svarbus, nes susikaupęs pienas gali pakenkti ir paveikti skonį. Geriausia, kai garų lazdelė išvaloma ir prieš garinant pieną, ir po to. Tai galite padaryti paprasčiausiai uždėję skudurėlį ant garo lazdelės galo ir įjungę ją 1-2 sekundėms. Taip užtikrinsite, kad į pieną nepatektų vandens likučių iš garų lazdelės. Pagaminę pieną garuose, būtinai iš karto nuvalykite garų lazdelę ir dar kartą dar 1-2 sekundes palaikykite ją įjungtą. Geriausia su drėgnu skudurėliu.

  Atgalinis vandens praplovimas

  Dar viena priežiūros galimybė, kurią galite įtraukti į kasdienę rutiną, yra greitas atgalinis vandens praplovimas. Savo biuruose nuolat laikome viengubo arba dvigubo snapelio portafilterį, į kurį įdėtas atgalinio skalavimo ruošinys. Kai baigiame ryto kavas, greitai praplaukite ir nuvalykite dispersinį sietelį.

  Kavos aparato priežiūra: darbai kas 2-4 savaites

  Kas 2-4 savaites reikia atlikti pilną išvalymą. Nuimkite dispersinį sietelį ir pamirkykite sietelį bei portafiltro krepšelį valiklio tirpale. Nušveiskite grupę šepetėliu ir atlikite pilną atgalinį praplovimą.

  Kavos aparato priežiūra: darbai kas 6 mėnesius

  Kas šešis mėnesius svarbu išvalyti malūnėlį ir garų lazdelę (jei ją naudojate). Paprasčiausiai pamirkykite lazdelę valymo tirpale ir jo nedidelį kieki praleiskite per malūnėlį. Taip pat patikrinkite vandens minkštinimo sistemos filtrą ir, jei reikia, jį pakeiskite.

  Kavos aparato priežiūra: kartą per metus

  Po metų verta pakeisti grupės intarpą ir ekraną. Tai paprastas būdas užtikrinti, kad jūsų kavos aparatas gerai veiktų ir toliau.  

  Kavos aparato remontas – kaip atlikti patiems?

  Pateikiame YouTube vaizdo įrašą apačioje. Taip pat vadovautis galite ir šia instrukcija WikiHow.

  Reikalingas profesionalus kavos aparatų remontas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

  Domina daugiau informacijos apie kavos aparatų remontą? Skaitykite kavos aparatų remonto naujienas ir patarimus

  • Dulkių įtaka spausdinimo kokybei
   Dulkių dalelės gali turėti didelės įtakos spausdintos medžiagos kokybei. Dulkių dalelės, kurių dydis siekia vos 0,3 mikrono, gali patekti tarp popieriaus ir spausdintuvo ritinėlių, todėl ant puslapio gali atsirasti dėmių. Be to, dulkės gali sukelti popieriaus padavimo klaidų, nes užkemša spausdinimo dėklą arba sutrikdo spausdinimo galvutės išlyginimą. Dėl pernelyg didelio dulkių kaupimosi ant spausdintuvo vidinių ...
  • Kavos aparato valdymo problemos
   Šiuolaikiniai kavos aparatai sukurti taip, kad būtų patogūs naudoti ir efektyvūs, tačiau jie gali kelti ir valdymo problemų. Puikiam kavos puodeliui paruošti dažnai reikia tikslaus temperatūros ir vandens santykio, kurį pažangūs kavos aparatai gali lengvai valdyti. Tačiau, kai šie komponentai nėra tinkamai sukalibruoti, jie gali sukelti įvairių problemų. Galimos problemos, kurios gali kilti dėl netinkamai sureguliuotų ...
  • Geriausia kavos aparatų priežiūros ir remonto praktika
   Kavos aparatai yra būtini kiekvienai kavinei, restoranui ar biurui, kad būtų galima paruošti skanią kavą. Tačiau norint užtikrinti, kad kavos aparatas visada veiktų sklandžiai ir efektyviai, svarbu nuolat rūpintis techninės priežiūros ir remonto klausimais. Pateikiame keletą geriausios praktikos pavyzdžių, kaip palaikyti kavos aparato nepriekaištingą būklę: 1. Reguliariai tikrinkite, ar kavos aparato dalys nėra susidėvėjusios. Atkreipkite dėmesį, ...
  • Kavos aparato našumo didinimas
   Norint užtikrinti, kad kavos aparatas veiktų tinkamai, labai svarbu prižiūrėti jo veikimą ir užtikrinti, kad jis veiktų tinkamai. Nedideli jūsų kavos aparato naudojimo būdo pakeitimai gali padėti pagerinti jo veikimą ir pailginti tarnavimo laiką. Pateikiame keletą patarimų, kaip pagerinti kavos aparato veikimą: 1. Valymas: Reguliarus valymas yra svarbus norint užtikrinti, kad kavos aparatas ir toliau veiktų ...
  • Kavos aparatas visada prašo išvalyti tačiau kavą padaro
   Kalbant apie kavos aparatus, viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra ta, kad aparatas prašo išvalyti. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių. Gali būti, kad vidiniuose komponentuose, pavyzdžiui, filtre ir vamzdeliuose, susikaupė per daug nuosėdų arba kad su kavos aparatu nenaudojote kokybiško vandens ar pupelių. Be to, taip pat gali būti, kad nepakankamai reguliariai valėte kavos ...
  • Pro kavos aparatą nesustodamas teka vanduo
   Kai iš kavos aparato pradeda tekėti vanduo, prieš toliau naudojant kavos aparatą svarbu nustatyti nuotėkio priežastį. Yra kelios galimos priežastys, dėl kurių vanduo iš kavos aparato teka be sustojimo. Viena iš jų gali būti ta, kad filtro krepšelis yra užsikimšęs arba užsikimšęs ir neleidžia tekėti vandeniui. Kita priežastis gali būti ta, kad laikui bėgant susidėvėjo ...
  • Kavos aparatas paruošia tik pusę puodelio kavos
   Galimos priežastys, dėl kurių automatinis kavos aparatas pagamina tik pusę puodelio kavos: netinkamai veikiantys jutikliai, užsikimšę filtrai, nepakankamas vandens tiekimas ir užsikimšę srauto kanalai. Neveikiantys jutikliai gali būti dėl ant jutiklių zondų patekusio purvo ar kitų šiukšlių, netinkamų kalibravimo nustatymų arba vidinių laidų pažeidimų. Sugedęs jutiklis gali nesugebėti tiksliai išmatuoti tinkamo kavos kiekio, reikalingo pilnam puodeliui ...
  • Įvadas į kavos aparatų remontą
   Kavos aparatų remontas – tai įgūdžiai, reikalaujantys techninių žinių ir patirties. Svarbu suprasti skirtingus kavos aparatų tipus, nes kiekvieno tipo kavos aparatų remontui reikalingi skirtingi įrankiai ir procedūros. Pagrindinis elektros laidų ir mechanikos supratimas padės nustatyti, kokio tipo remonto reikia konkrečiam kavos aparatui. Be to, dirbant su kavos aparatais svarbu žinoti saugos protokolus. Prieš pradedant bet ...
  • Kavos aparatas nedaro pieno putos
   Viena iš priežasčių gali būti sistemos užsikimšimas, dėl kurio garai negali tinkamai patekti į pieno ąsotį. Tokiu atveju turėsite išardyti kavos aparatą ir patikrinti, ar nėra užsikimšimų arba šiukšlių. Taip pat galite pabandyti išvalyti garo lazdelę drėgnu skudurėliu, kad pašalintumėte bet kokius likučius. Kita galima priežastis gali būti jūsų aparato slėgio nustatymas. Jei jis nustatytas per ...
  • Kavos aparatas nedaro kapučino kavos
   Dažniausia priežastis, dėl kurios automatinis kavos aparatas nepagamina kapučino, yra tinkamų ingredientų trūkumas. Norint sėkmingai paruošti kapučino, naudojamos kavos pupelės turi būti smulkiai sumaltos, o espreso ir garuose paruošto pieno santykis turi būti kruopščiai subalansuotas, kad būtų pasiektas norimas skonis. Jei kurio nors iš komponentų trūksta arba jų santykis neteisingas, gautas gėrimas gali būti ne ...