Lygintuvų remontas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Kokybiškai atliekamas įvairiapusiškas visų tipų (netaisome tik garų lygintuvų) ir gamintojų lygintuvų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

  • Techninės dalies diagnostika
  • Maitinimo grandinės remontas
  • Valdymo bloko remontas
  • Motininių / pagrindinių plokščių remontas
  • Diagnostikos akto išrašymas draudimui
  • Problemų su įjungimu remontas
  • Kitų gedimų šalinimas

  Galime išrašyti defektinius aktus draudimui, kuris kompensuos Jūsų remonto išlaidas.

  Pateikiam dažniausiai pasitaikančius lygintuvų gedimus bei patarimus kaip juos pabandyti išspręsti patiems prieš kreipiantis dėl lygintuvo remonto.

  1. Lygintuvų remontas, kai nepakankamai įkaista

  Viena iš dažniausiai pasitaikančių lygintuvo bėdų – nepakankamai įkaitęs lygintuvas. Galimos to priežastys gali būti neteisingas termostato nustatymas, elektros jungčių problema, maitinimo jungiklio problema ir pan. Norėdami išspręsti šią problemą, pirmiausia turite patikrinti, ar viskas teisingai sujungta. Taip pat patikrinkite maitinimo jungiklį, kištuką ir termostatą. Termostatas yra tas lygintuvo elementas, kuris padeda reguliuoti temperatūrą ir režimą. Jei jame nustatyta netinkama temperatūra, ypač žemesnė, lygintuvas gali nepakankamai įkaisti. Todėl įsitikinkite, kad jį įjungėte į aukštesnę padėtį.  Be to, pabandykite pakeisti kaitinimo režimą. Jeigu nieks nepadeda, tuomet reikalingas lygintuvo remontas.

  2. Lygintuvas neįsijungia (negyvas)

  Nepakankamas įkaitimas ir neveikiantis lygintuvas yra skirtingos problemos. Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria klientai, yra visiškai neveikiantis (negyvas) lygintuvas. Jei jūsų lygintuvas visiškai neveikia, tokiu atveju pirmiausia reikia patikrinti maitinimo laidą. Jei laidas yra nutrūkęs arba kaip nors pažeistas, tai gali būti prietaiso neveikimo priežastis. Taip pat pabandykite įjungti kištuką į kitą elektros lizdą, kad patikrintumėte, ar problema susijusi su lizdu, ar su lygintuvu. Kitos priežastys, dėl kurių neveikia lygintuvas, gali būti netinkamas lygintuvo nustatymas, pavyzdžiui, automatinio išjungimo nustatymas, kalkių nuosėdos ant pado ir kt. Jei gedimo nepavyksta nustatyti patiems, dėl lygintuvo remonto galite kreiptis į mus ir mes Jums tikrai padėsime.

  3. Nešvari lygintuvo pado plokštelė

  Bet kurios rūšies lygintuvo pado plokštė gali būti sugadinta. Per tam tikrą laiką ir naudojimą pado plokštelė gali užsiteršti, o jos skylutės gali užsikimšti. Tai gali turėti įtakos tiek jos kaitimui, tiek bendram veikimui. Svarbu reguliariai valyti ir prižiūrėti pado plokštelę. Pirma, tiesiog pabandykite ranka pašalinkite ant pado plokštelės esančias daleles. Po to paimkite šluostę, sudrėkinkite ją ir užberkite ant jos šiek tiek druskos.  Skudurėliu trinkite lygintuvo dugną, kad pašalintumėte nešvarumus. Apdegimo žymes galite pašalinti tiesiai užpurkšdami orkaitės valiklio ir palikdami kuriam laikui prieš nuplaunant šaltu vandeniu.

  4. Lygintuvas limpa prie drabužių. Reikalingas lygintuvo remontas

  Kita dažna lygintuvo problema, su kuria galite susidurti, yra ta, kad lygintuvas prilimpa prie drabužių ar audinio. Taip gali nutikti dėl sudegusio pado. Kai kurie audiniai linkę prilipti ir sudegti, o tai gali lemti sudegusią pado plokštę. Audinys gali prilipti prie nuosėdų. Tokiu atveju įsitikinkite, kad tinkamai išvalėte pado plokštę. Tai galite padaryti pirmiausia pasigaminę pastą iš 1 valgomojo šaukšto vandens ir 2 valgomųjų šaukštų valgomosios sodos. Užtepkite jos ant pado plokštės ir naudokite ją lygintuvui nuvalyti, garų angoms išvalyti ir valyti lygintuvo pado plokštę. Kitu atveju bus reikalingas lygintuvo remontas t.y. pado plokštės keitimas.

  Apačioje pateikiame pavyzdinę video instrukciją kaip atliekamas lygintuvo remontas. Be to, instrukciją galite rasti ir čia.

  Reikalingas profesionalus lygintuvų remontas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.