Kavos aparatų remontas Vilniuje

Didžiuojamės savo ypač profesionaliomis kavos aparatų remonto Vilniuje paslaugomis. Dėka mūsų patyrusių sertifikuotų technikų ir modernių įrankių galime diagnozuoti ir išspręsti bet kokią problemą, su kuria galite susidurti dėl savo komercinio ar namų kavos aparato. Siūlome efektyvų remontą, kad kavos aparatas kuo greičiau vėl pradėtų veikti. Siekiame pranokti jūsų lūkesčius kokybišku darbu ir nepralenkiamu klientų aptarnavimu. Susisiekite su mumis dar šiandien ir sužinokite, kodėl mūsų klientai pasikliauja mumis, kai reikia remontuoti kavos aparatus!

  • Vilniuje mus rasite Žirmūnuose, Kareivių g. 11A. Esame naujosios RIMI viduje (mažesnės, esančios šalia Circle K ir McDonalds). Dirbame darbo dienomis nuo 10 iki 19 valandos. Tel. 8 (679) 74770

  • Taisome visų tipų gedimus. Nuo paprastų komponentų pakeitimo iki sudėtingų sistemos remonto darbų – mūsų technikai yra aukštos kvalifikacijos ir gerai pasirengę išspręsti bet kokią jūsų problemą. Naudojame naujausią diagnostikos įrangą ir originalias dalis, kad užtikrintume, jog jūsų kavos aparatas būtų teisingai suremontuotas iš pirmo karto. Mūsų technikai gali įvertinti situaciją ir greitai bei kruopščiai atlikti visus būtinus remonto darbus.

    Nesvarbu, kokio tipo kavos aparatą turite, garantuojame, kad jis bus aptarnautas itin kruopščiai ir atidžiai. Suprantame, koks svarbus jums yra jūsų kavos aparatas, todėl pasirūpinsime, kad darbas būtų atliktas tinkamai. Nuo pradžios iki pabaigos imamės visų įmanomų veiksmų, kad būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis.

    Didžiuojamės savo įsipareigojimu siekti kokybės ir meistriškumo. Mūsų tikslas – suteikti jums geriausias įmanomas paslaugas už prieinamą kainą. Todėl visoms savo remonto paslaugoms suteikiame su garantija. Jei nesate patenkinti, tiesiog grįžkite ir mes viską nemokamai išspręsime pakartotinai.