Paspirtukų remontas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Kokybiškai atliekamas įvairiapusiškas visų tipų ir gamintojų (Xiaomi, Ninebot, Segway, Motus, Razor, Owermax, SkateFlash, Baogl ir kt.) riedžių ir elektrinių paspirtukų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Taisome namų, lauko ir profesionalius (didesnius ir didelius) el. paspirtukus ir riedžius.

  • Valdymo čipų perprogramavimas
  • Giroskopų keitimas
  • Ratų keitimas
  • Baterijos keitimas
  • Korpusų ar kitų detalių keitimas
  • Motininių / pagrindinių plokščių remontas
  • Diagnostikos akto išrašymas draudimui
  • Techninės dalies diagnostika
  • Maitinimo grandinės remontas
  • Valdymo bloko remontas
  • Išlaužtų lizdų taisymas
  • Kitų gedimų šalinimas

  Galime išrašyti defektinius aktus draudimui, kuris kompensuos Jūsų remonto išlaidas.

  elektrinių paspirtukų remontas

  Toliau, pateikiame dažniausiai pasitaikančius el. paspirtuku gedimus.

  Elektrinių paspirtukų remontas: sulankstymo mechanizmo gedimas

  Xiaomi Mi / Ninebot ir kiti el. paspirtukai sukurti taip, kad juos būtų lengva valdyti ir nešiotis. Todėl jame įrengtas sulankstymo mechanizmas, kurio dėka galite lengvai ir greitai sulankstyti paspirtuką ir lengvai jį nešiotis. Senesniuose pvz. Xiaomi Mi M365 modeliuose buvo įrengtas aliumininis sulankstymo fiksatorius, kuris buvo linkęs lūžti. Naujesni modeliai jau turi tvirtesnį feromagnetinį fiksatorių. Tačiau jei norite užtikrinti maksimalų saugumą, yra ir daug patvaresnių užraktų. Jei pastebėjote bet kokią problemą dėl sulankstymo mechanizmo, kreipkitės į mus.

  Vairo drebėjimas / svyravimas

  Jei pastebejote vairo drebėjimą ar svyravimą, geriausia kuo skubiau atlikti Jūsų elektrinio paspirtuko remontą, nes tai gali kelti problemų jūsų saugumui. Atlikus diagnostika, nustatoma remonto kaina. Problemą dažnai sukelia drebėjimo reduktorius, kuris užtikrina komfortą net ir važiuojant per nelygumus.

  Elektrinio paspirtuko remontas, visiškai neįsijungia

  Gali būti kelios priežastys, dėl kurių negalite įjungti Xiaomi / Ninebot ar kito gamintojo paspirtuko. Viena iš priežasčių gali būti skysčiai. Pvz. Xiaomi Mi M365 turi atsparumą vandeniui IP54. Tai reiškia, kad lengvas lietus ar apipylimas vandeniu neturėtų kelti problemų. Tačiau intensyvesnis lietus ar vandens srovė gali sukelti gedimus. Todėl, norėdami apsaugoti elektrinį paspirtuką ir išvengti problemų, įsigykite apsauginį neperšlampamą dangtelį prietaisų skydeliui. Tačiau, jei el. paspirtukas jau sugedo, patartina jį pristatyti remontui į elMeistrai remonto dirbtuves. Kreipkitės į vieną iš mūsų filialų Vilniuje / Kaune ar Klaipėdoje. Diagnostika trunka apie 1 dieną, kuri yra visiškai nemokama.

  Pažeistas įkrovimo prievado dangtelis

  Xiaomi paspirtukuose tai yra mažas raudonas dangtelis, dengiantis įkrovimo prievadą, skirtas apsaugoti jį nuo dulkių ar vandens. Jis pagamintas iš gumos, kad būtų lengviau jį laikyti, tačiau neatsargiai elgdamiesi su juo galite jį pažeisti. Ji lengva pasikeisti pačiam.

  Sulaužytas sparnas

  Važinėdami elektriniu paspirtuku galite netyčia užvažiuoti ant galinio sparno ir jį sulaužyti. Kreipkitės į mūsų servisą ir mes mielai sutaisysime jūsų paspirtuką.

  Sugedęs / pažeistas galinis žibintas

  El. paspirtuko galinis žibintas gali sugesti dėl oksidacijos arba fizinio poveikio: sulūžus ar sugadinus galinį sparną. Kartais žibintą pasikeisti yra paprasta ir pačiam, tačiau tai gali būti ir gana sudėtingas procesas, nes keičiant galinį žibintą gali būti, kad reikės nuimti ir ratą. Tokiu atveju geriausia kreiptis į mūsų Xiaomi / Ninebot el. paspirtukų remonto centrą.

  Sudilusios ar nesureguliuotos stabdžių kaladėlės

  Xiaomi Mi M365 turi galinį diskinį stabdį, kurį kartkartėmis reikia reguliuoti priveržiant dvi šešiakampes veržles. Tačiau dažnai važinėjant ir įprastai jam dėvintis, el. paspirtukų stabdžių kaladėles reikės pakeisti.

  Kiti elektrinio paspirtuko gedimai

  Jei jums netikėtai nuleido padangą, turite dvi galimybes. Arba galite bandyti padangą pasikeisti patys, arba taupant laiką galite kreiptis į elMeistrai elektrinių paspirtukų remonto specialistus. Taip pat galime pasiūlyti pakeisti bekamerine padanga.

  Pateikiame apačioje paspirtuko išardymo instrukcija (YouTube vaizdo įrašas). Be to, jei patogiau skaityti: el. paspirtuko rato pakeitimo instrukcija.

  Reikalingas profesionalus paspirtuko remontas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.