Paspirtukų remontas

 • Vilniuje, Kareivių g. 11A (Rimi), Tel. 8-679-74770
 • Kaune, Baltijos g. 58 (Rimi), Tel. 8-656-95553
 • Klaipėdoje, Šilutės pl. 35 (Banginis), Tel. 8-617-77731
 • Kokybiškai atliekamas įvairiapusiškas visų tipų ir gamintojų (Xiaomi, Ninebot, Segway, Motus, Razor, Owermax, SkateFlash, Baogl ir kt.) riedžių ir elektrinių paspirtukų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Taisome namų, lauko ir profesionalius (didesnius ir didelius) el. paspirtukus ir riedžius.

  • Valdymo čipų perprogramavimas
  • Giroskopų keitimas
  • Ratų keitimas
  • Baterijos keitimas
  • Korpusų ar kitų detalių keitimas
  • Motininių / pagrindinių plokščių remontas
  • Diagnostikos akto išrašymas draudimui
  • Techninės dalies diagnostika
  • Maitinimo grandinės remontas
  • Valdymo bloko remontas
  • Išlaužtų lizdų taisymas
  • Kitų gedimų šalinimas

  Galime išrašyti defektinius aktus draudimui, kuris kompensuos Jūsų remonto išlaidas.

  elektrinių paspirtukų remontas

  Toliau, pateikiame dažniausiai pasitaikančius el. paspirtuku gedimus.

  Elektrinių paspirtukų remontas: sulankstymo mechanizmo gedimas

  Xiaomi Mi / Ninebot ir kiti el. paspirtukai sukurti taip, kad juos būtų lengva valdyti ir nešiotis. Todėl jame įrengtas sulankstymo mechanizmas, kurio dėka galite lengvai ir greitai sulankstyti paspirtuką ir lengvai jį nešiotis. Senesniuose pvz. Xiaomi Mi M365 modeliuose buvo įrengtas aliumininis sulankstymo fiksatorius, kuris buvo linkęs lūžti. Naujesni modeliai jau turi tvirtesnį feromagnetinį fiksatorių. Tačiau jei norite užtikrinti maksimalų saugumą, yra ir daug patvaresnių užraktų. Jei pastebėjote bet kokią problemą dėl sulankstymo mechanizmo, kreipkitės į mus.

  Vairo drebėjimas / svyravimas

  Jei pastebejote vairo drebėjimą ar svyravimą, geriausia kuo skubiau atlikti Jūsų elektrinio paspirtuko remontą, nes tai gali kelti problemų jūsų saugumui. Atlikus diagnostika, nustatoma remonto kaina. Problemą dažnai sukelia drebėjimo reduktorius, kuris užtikrina komfortą net ir važiuojant per nelygumus.

  Elektrinio paspirtuko remontas, visiškai neįsijungia

  Gali būti kelios priežastys, dėl kurių negalite įjungti Xiaomi / Ninebot ar kito gamintojo paspirtuko. Viena iš priežasčių gali būti skysčiai. Pvz. Xiaomi Mi M365 turi atsparumą vandeniui IP54. Tai reiškia, kad lengvas lietus ar apipylimas vandeniu neturėtų kelti problemų. Tačiau intensyvesnis lietus ar vandens srovė gali sukelti gedimus. Todėl, norėdami apsaugoti elektrinį paspirtuką ir išvengti problemų, įsigykite apsauginį neperšlampamą dangtelį prietaisų skydeliui. Tačiau, jei el. paspirtukas jau sugedo, patartina jį pristatyti remontui į elMeistrai remonto dirbtuves. Kreipkitės į vieną iš mūsų filialų Vilniuje / Kaune ar Klaipėdoje. Diagnostika trunka apie 1 dieną, kuri kainuoja tik 3 eur.

  Pažeistas įkrovimo prievado dangtelis

  Xiaomi paspirtukuose tai yra mažas raudonas dangtelis, dengiantis įkrovimo prievadą, skirtas apsaugoti jį nuo dulkių ar vandens. Jis pagamintas iš gumos, kad būtų lengviau jį laikyti, tačiau neatsargiai elgdamiesi su juo galite jį pažeisti. Ji lengva pasikeisti pačiam.

  Sulaužytas sparnas

  Važinėdami elektriniu paspirtuku galite netyčia užvažiuoti ant galinio sparno ir jį sulaužyti. Kreipkitės į mūsų servisą ir mes mielai sutaisysime jūsų paspirtuką.

  Sugedęs / pažeistas galinis žibintas

  El. paspirtuko galinis žibintas gali sugesti dėl oksidacijos arba fizinio poveikio: sulūžus ar sugadinus galinį sparną. Kartais žibintą pasikeisti yra paprasta ir pačiam, tačiau tai gali būti ir gana sudėtingas procesas, nes keičiant galinį žibintą gali būti, kad reikės nuimti ir ratą. Tokiu atveju geriausia kreiptis į mūsų Xiaomi / Ninebot el. paspirtukų remonto centrą.

  Sudilusios ar nesureguliuotos stabdžių kaladėlės

  Xiaomi Mi M365 turi galinį diskinį stabdį, kurį kartkartėmis reikia reguliuoti priveržiant dvi šešiakampes veržles. Tačiau dažnai važinėjant ir įprastai jam dėvintis, el. paspirtukų stabdžių kaladėles reikės pakeisti.

  Kiti elektrinio paspirtuko gedimai

  Jei jums netikėtai nuleido padangą, turite dvi galimybes. Arba galite bandyti padangą pasikeisti patys, arba taupant laiką galite kreiptis į elMeistrai elektrinių paspirtukų remonto specialistus. Taip pat galime pasiūlyti pakeisti bekamerine padanga.

  Pateikiame apačioje paspirtuko išardymo instrukcija (YouTube vaizdo įrašas). Be to, jei patogiau skaityti: el. paspirtuko rato pakeitimo instrukcija.

  Reikalingas profesionalus paspirtuko remontas? Kreipkitės mūsų kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

  Domina daugiau informacijos apie el. paspirtukų remontą? Skaitykite paspirtukų remonto naujienas ir patarimus

  • Paspirtukų elektrinės dalies gedimų taisymas
   Elektriniai paspirtukai yra populiari transporto priemonė, kuri gali būti malonus ir ekonomiškas būdas keliauti. Tačiau dėl to, kad jie priklauso nuo sudėtingų elektros sistemų, juos reikia reguliariai prižiūrėti ir remontuoti. Sugedusios elektros sistemos gali sukelti daugybę problemų – nuo sumažėjusio našumo iki visiško gedimo. Laimei, yra keletas paprastų veiksmų, kurių galite imtis, kad diagnozuotumėte ir ...
  • Kaip diagnozuoti elektrinio paspirtuko gedimus
   Bandant diagnozuoti elektrinio paspirtuko gedimus, pirmiausia būtina nustatyti problemos šaltinį. Tai galima padaryti atlikus paspirtuko diagnostinį testą ir patikrinus, ar nesugeneruoti klaidų kodai. Kitas žingsnis – patikrinti, ar nėra vizualinių pažeidimų ar nusidėvėjimo požymių, pavyzdžiui, nutrūkusių laidų, pažeistų kontaktų ar atsilaisvinusių sudedamųjų dalių. Nustačius gedimo šaltinį, svarbu nustatyti būtinus remonto veiksmus, reikalingus problemai išspręsti. Priklausomai ...
  • Kaip saugiai naudotis paspirtuku
   Elektriniai paspirtukai yra patogus ir smagus būdas keliauti po miestą. Deja, kaip ir bet kuri kita transporto priemonė, elektriniai paspirtukai kartais gali susidurti su problemomis. Norėdami padėti išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas, kad galėtumėte greitai ir saugiai grįžti į kelią, pateikiame keletą patarimų: Pirmiausia patikrinkite akumuliatoriaus jungtis. Dėl atsilaisvinusios jungties gali kilti įvairių problemų, įskaitant sumažėjusią galią ...
  • Kaip pašalinti dažniausiai pasitaikančias elektrinio paspirtuko problemas
   Jei turite problemų su savo elektriniu paspirtuku, pirmiausia patikrinkite akumuliatorių. Įsitikinkite, kad jis visiškai įkrautas, o jei ne, įkraukite jį prieš imdamiesi kitų trikčių šalinimo veiksmų. Jei atrodo, kad akumuliatorius veikia tinkamai, tačiau vis tiek kyla problemų su elektriniu paspirtuku, apžiūrėkite laidus, ar nėra laisvų arba atjungtų jungčių. Jei atrodo, kad viskas tvarkoje, apžiūrėkite variklį, ...