Kavos aparatų remontas Kaune

Elmeistrai kavos aparatų remonto Kaune įmonės kvalifikuotų technikų komanda stengiasi teikti efektyvias ir nebrangias visų tipų kavos aparatų taisymo paslaugas. Suprantame, kad jūsų kavos aparatas yra labai svarbus, kad jūsų kasdienė veikla vyktų sklandžiai, todėl siūlome platų remonto paslaugų spektrą, skirtą jo veikimui užtikrinti.

Mūsų remonto paslaugos apima tiek įvairių dažniausiai pasitaikančių problemų sprendimą, tiek ir rečiau pasitaikančių gedimų šalinimą, įskaitant nutrauktus laidus, nesandarius vožtuvus, užsikimšusius vamzdelius ir sulūžusias dalis. Remontuojame tiek naujausių modelių aparatus, tiek ir senesnių tipų modelius, kurių gamintojas gali nebepalaikyti. Nesvarbu, kokio tipo kavos aparatą turite ir kokio masto yra gedimas, mūsų technikai gali pateikti patikimą sprendimą.

  • Kaune mus rasite adresu Baltijos g. 58. Elmeistrai taisykla yra naujosios RIMI parduotuvės viduje. Laukiame Jūsų visomis darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. Tel. 8 (656) 95553


  • Mūsų tikslas – teikti greitas, profesionalias paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų technikai yra profesionaliai apmokyti ir išmano savo darbą, o tiksliems rezultatams gauti naudoja tik naujausias diagnostikos priemones. Taip pat siūlome prevencinės techninės priežiūros paslaugas, kad sumažintume būsimų problemų riziką.

    Kai jums reikia patikimų kavos aparatų remonto Kaune paslaugų, patikėkite juos Elmeistrams Kaune, kad kavos aparatas ir vėl pradėtų veikti. Susisiekite su mumis dar šiandien.