Operatyviosios atminties (RAM) keitimas, remontas, papildymas

Operatyvioji RAM atmintis, tai yra tokia atmintis ne kurioje yra kaupiami duomenys pvz. filmai, dokumentai. Tai yra darbinė atmintis, į kurią įkraunami duomenys juos apdorojant. Todėl ši atmintis dar yra vadinama darbine ar laikinąja atmintimi. Kuo daugiau darbinės atminties, tuo daugiau duomenų į ją galima įkrauti ir pagreitinti jų apdorojimą. Kai operatyviosios pritrūksta – kompiuterio sulėtėjimas yra labai jaučiamas.

Operatyvioji atmintis yra vienas iš kompiuterio komponentų, kurie yra ne taisomi, o keičiami kitais. Kadangi dažniausiai sugenda pačios mikroschemos, kurių ekonomiškai rankiniu būdu perlituoti netikslinga.

RAM atmintis dažniausiai keičiama norint ją padidinti, o ne jai sugedus. Tai yra vienas iš retesnių kompiuterių gedimų pasitaikančių mūsų kompiuterių taisykloje. Dažniausiai operatyvioji atmintis didinama norint pagreitinti seną kompiuterį: jį modernizuoti, atnaujinti. Pasitaiko atveju, kad kompiuterio įsigyjimu metu buvo ypač brangūs atminties moduliai, tačiau po tam tikro laiko jie atpinga. Taip pat ne retas reiškinys, kai nauji kompiuteriai būna neefektyviai sukomplektuoti.

Keičiame operatyviąją atminti tiek nešiojamiems kompiuteriams (SODIMM), tiek stacionariems kompiuteriams (DIMM). Parenkame tinkamą tipą: DDR2, DDR3, DDR4 ir t.t. bei dažnį 1333Mhz, 1600Mhz, 1866MHz, 2066Mhz ir t.t.

Operatyviają atmintį keičiame, parenkama, didiname ir atliekame kitus darbus elMeistrai kompiuterių taisyklose. Lauksime Jūsų.

operatyvioji atmintis RAM