Kas atsitiks įdėjus netinkamos spalvos kasetę

Jei į spausdintuvą įdėsite netinkamą spalvotą kasetę, spausdintuvas gali spausdinti neteisingai. Priklausomai nuo to, kokį spausdintuvą turite ir kokio tipo kasetes jis naudoja, netinkamos spalvotos kasetės naudojimo simptomai gali labai skirtis.

Dažniausiai pasitaikanti problema yra ta, kad atspauduose spalvos bus neteisingos arba jų nebus. Pavyzdžiui, jei į mėlynai kasetei skirtą lizdą įdėsite geltoną kasetę, atspaudai gali būti toli gražu ne tokių spalvų, kokių tikėtasi. Kai kurie spausdintuvai taip pat rodo klaidos pranešimą, kai įdėta netinkamos spalvos kasetė.

Kai kuriais atvejais įdėjus netinkamos spalvos kasetę spausdintuvui arba atspaudams gali būti padaryta rimtesnė žala. Jei naudojate nesuderinamas spausdintuvų kasetes arba pakartotinai pripildytas kasetes, jos gali būti netinkamai sukalibruotos jūsų spausdintuvui. Dėl to gali būti sugadinti vidiniai spausdintuvo komponentai, taip pat prasta spausdinimo kokybė. Kad išvengtumėte galimos žalos, svarbu visada naudoti suderinamas spausdintuvų kasetes, kurios yra sertifikuotos naudoti su konkrečiu spausdintuvo modeliu.

Apibendrinant, svarbu visada naudoti tinkamą spalvoto spausdintuvo kasetę, kad užtikrintumėte optimalų veikimą ir sumažintumėte bet kokią galimą žalą. Taip elgdamiesi kaskart gausite geriausius atspaudus su tiksliomis spalvomis. Tai taip pat gali padėti prailginti spausdintuvo tarnavimo laiką ir ilgainiui sutaupyti laiko bei pinigų.