Programinis kompiuterio modernizavimas – atnaujinimas

Programinio kompiuterio modernizavimo metu dažniausiai yra atnaujinama operacinė sistema. Tačiau atnaujinamos gali būti visos naudojamos programos, nuo antivirusinės iki darbo su dokumentais (pvz. Microsoft Office) ar paveikslėlių redaktorių (Adobe Illustrator / Corel Draw ir pan.).

Be to atnaujinama gali ir būti ir ta pati operacinė sistema, tiesiog įrašoma atnaujinta jos versija (Edition), su kuria kompiuteris bus daug labiau atsparesnis virusams, galimai veiks greičiau ir turės naujų funkcionalumų.

Kaip vyksta programinis kompiuterio atnaujinimas?

  1. Kompiuterio programos peržiūrimos, nustatomi jų leidimai.
  2. Atsižvelgiant į kompiuterio specifikacijas sudaromas programų sąrašas, kurias rekomenduojama atnaujinti. Tam tikrų programų gali nebūti galimybės atnaujinti prie esamų techninės įrangos parametrų. Prieš tai gali tekti pirma atlikti techninės dalies modernizaciją arba atnaujinimo atsisakyti. Be to, tiesiog viską atnaujinti ir nėra geras sprendimas. Labai svarbu įvertinti ar po atnaujinimo nebus taip, kad kompiuteris veiks dar lėčiau. Visą tai mūsų taisyklos meistrai krupščiai įvertins.
  3. Atliekamas reikiamas programinis modernizavimas. Jeigu yra atnaujinama operacinė sistema, gali būti, kad teks operacinė sistemą perdiegti iš naujo.
Kompiuterio programų atnaujinimas