Blokuojami arba užstrigę kanalai televizoriuje

Kai kanalas užblokuojamas arba užgęsta, tai reiškia, kad iš transliavimo šaltinio į jūsų televizorių perduodamas signalas yra trikdomas. Tai gali lemti keli veiksniai, įskaitant oro sąlygas, fizines kliūtis, pavyzdžiui, pastatus, užstojančius matomumo liniją tarp siųstuvo ir imtuvo, arba sugedusią įrangą.

Dažniausia užblokuotų arba užstrigusių kanalų priežastis yra silpnas signalas. Taip gali atsitikti, kai signalo stiprumas sumažėja žemiau, nei reikia stabiliam ryšiui tarp siųstuvo ir imtuvo palaikyti, todėl atsiranda pikselių, užšąla arba visiškai dingsta kanalas.

Norėdami išspręsti šią problemą, pabandykite perorientuoti anteną arba, jei įmanoma, perkelti ją arčiau lango. Be to, patikrinkite, ar nėra objektų, kurie gali blokuoti signalą, pavyzdžiui, medžių ar didelių metalinių daiktų. Jei gyvenate vietovėje, kurioje yra daug aukštų pastatų ar kitų statinių, apsvarstykite galimybę naudoti didesnio stiprumo anteną, kad padidintumėte signalo stiprumą.

Jei nė viena iš šių priemonių nepadeda, kreipkitės į vietinį televizijos paslaugų teikėją ir pasiteiraukite, ar jis gali kuo nors padėti pagerinti signalo priėmimą. Jei problema ypač didelė arba ją sunku diagnozuoti, gali prireikti profesionalios pagalbos.

Laikydamiesi šių veiksmų, turėtumėte greitai atkurti savo kanalų veikimą!