Neveikia jutiklinis ekranas kompiuteryje

Jei jutiklinis ekranas neveikia arba yra nestabilus, pirmiausia reikėtų patikrinti, ar nėra programinės įrangos atnaujinimų. Jei yra, svarbu juos įdiegti, nes juose gali būti ištaisytos jutiklinio ekrano problemos.

Taip pat galite pabandyti iš naujo paleisti prietaisą. Taip atnaujinsite sistemą ir galbūt išspręsite visas jutiklinio ekrano problemas.

Jei problema išlieka, gali prireikti iš naujo nustatyti gamyklinį prietaiso režimą ir iš naujo įdiegti visas programas. Taip bus atkurti pradiniai programinės įrangos nustatymai ir gali būti išspręstos visos jutiklinio ekrano problemos.

Taip pat verta patikrinti, ar ant jutiklinio ekrano nėra šiukšlių ar nešvarumų, kurie gali trikdyti jutiklinį atsaką. Jei jų aptiksite, nuvalykite juos drėgna šluoste.

Jei nė vienas iš pirmiau nurodytų sprendimų nepadeda, gali būti, kad atėjo laikas prietaisą nunešti remontuoti. Technikas turėtų sugebėti diagnozuoti ir išspręsti visas su aparatine įranga susijusias jutiklinio ekrano problemas.

Atlikę šiuos veiksmus, turėtumėte išspręsti visas su jutikliniu ekranu susijusias problemas. Jei ir toliau susidursite su problemomis, nedvejodami kreipkitės profesionalios pagalbos.

Tikiuosi, kad ši informacija buvo naudinga sprendžiant bet kokias su jutikliniu ekranu susijusias problemas. Jei turite kitų klausimų ar problemų, nedvejodami kreipkitės į mus.