Išlaužtų kompiuterio maitinimo lizdų remontas / keitimas

Nešiojamo kompiuterio maitinimo lizdas, tai yra prievadas / jungtis, kur yra jungiamas nešiojamojo kompiuterio įkroviklis. Tokiu atveju, kai kompiuteris neįsikrauna, gali būi kalta sugedusi baterija. Tačiau net ir sugedus baterijai, kompiuteris turi veikti, tik neįsikrauti. Apie tai, kad kompiuteris įtampa gauna, indikuoja užsidegantis šviesos diodas. Tačiau tokiu atveju, jei šviesos diodas neužsidega, galimai yra sugedęs pats pakrovėjas arba lizdas.

Išlaužtas nešiojamojo kompiuterio lizdas yra vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų. Jį sugadinti gan paprasta. Pvz. staigiai traukiate kompiuterį, pamiršę, kad jis yra prijungtas prie įkroviklio. Arba prijungto įkroviklio laidas yra atsitiktinai užkabinamas praeivio. Ir kiti panašūs atvejai.

Apple nešiojamojo kompiuterio įkrovimo lizdas

Vieni lizdai yra suprojektuoti ir pagaminti geriau, tačiau kiti yra labai lengvai išlaužiami. Tvirčiausi lizdai yra Apple ir Lenovo nešiojamuose kompiuteriuose. Kai lizdas yra išlaužiamas dažniausiai jį reikia keisti nauju. Tik išimtiniais atvejais remontuojamas tas pats senas lizdas. Po nešojamojo kompiuterio lizdo remonto, kompiuteris veikia ir atrodo kaip naujas. Prireikė kompiuterio remonto? Kreipkitės į mūsų servisą.