Patarimai perkant naują televizorių

Pirkdami naują televizorių turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, apsvarstykite, kokio dydžio televizoriaus norite. Rasite televizorių nuo 22 iki 85 ir daugiau colių. Tinkamas dydis priklauso nuo jūsų kambario dydžio ir nuo to, kokiu atstumu sėdėsite nuo televizoriaus. Mažesnėse patalpose ir artimesniu atstumu reikia mažesnių televizorių, o didesnėse patalpose ir tolimesniu atstumu – didesnių televizorių.

Antra, pagalvokite apie norimą raišką. Skiriamoji geba matuojama pikseliais ir reiškia pikselių, iš kurių sudarytas vaizdas ekrane, skaičių. Daugiau pikselių reiškia daugiau detalių, todėl didesnės skiriamosios gebos vaizdai yra ryškesni. Daugumos naujų televizorių raiška yra 1080p (1920×1080), t. y. visiška HD raiška. Kai kurie naujesni televizoriai turi dar didesnę skiriamąją gebą, pavyzdžiui, 4K (3840×2160).

Trečia, norėsite nuspręsti, kokios funkcijos jums svarbios. Šiuolaikiniai televizoriai turi daugybę funkcijų, įskaitant išmaniųjų televizorių funkcijas, 3D palaikymą ir kt. Pagalvokite, kokių funkcijų tikrai norite ir kokių jums reikia, ir ieškokite televizorių, kurie jas siūlo.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į garso kokybę, bei įvairius priedus.

Galiausiai nepamirškite atsižvelgti į kainą. Televizorių kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, todėl svarbu nustatyti biudžetą ir jo laikytis. Atsižvelgdami į šiuos dalykus, tikrai rasite savo poreikius atitinkantį televizorių.