Kokio dydžio televizorius tinka jūsų kambariui?

Renkantis televizoriaus dydį reikia atsižvelgti į daugelį dalykų. Ar turite didelį kambarį, kuriame galima įrengti didesnį ekraną, o gal jums reikia kompaktiškesnio televizoriaus, tinkančio mažesnei erdvei? Šiame tinklaraščio įraše aptarsime skirtingus televizorių dydžius ir padėsime nuspręsti, kuris iš jų tinka jūsų kambariui!

Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis televizoriaus dydį, yra jūsų kambario dydis. Jei turite didelę svetainę ar miegamąjį, galbūt norėsite rinktis didesnį ekraną. Kita vertus, jei turite mažai vietos, gali būti, kad geriausiai tiks mažesnis ekranas. Priimant šį sprendimą svarbu atsižvelgti į žiūrėjimo atstumą. Kad vaizdas būtų optimalios kokybės, turėtumėte sėdėti maždaug 1,5 karto didesniu atstumu nuo televizoriaus įstrižainės.

Taip pat turėtumėte pagalvoti, kur kambaryje planuojate statyti televizorių. Jei jis bus pastatytas prie sienos, įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos tinkamam vėdinimui. Taip pat norėsite atsižvelgti į tai, kiek vietos liks televizoriaus stovui ar pramogų centrui.

Nustačius kambario dydį ir vietą, kurioje bus pastatytas televizorius, dabar metas pasirinkti tikrąjį televizoriaus dydį. Dauguma televizorių būna nuo 32 iki 85 colių, o kainos didėjant dydžiui didėja. Mažesni modeliai puikiai tinka miegamiesiems ar biurams, o didesni modeliai suteikia didesnę žiūrėjimo patirtį.

Kad galėtumėte nuspręsti, kokio dydžio televizorius jums labiausiai tinka, naudokitės šiuo patogiu vadovu:

  • 32-40 colių televizoriai idealiai tinka mažesniems kambariams ir telpa daugumoje pramogų centrų.
  • 42-50 colių televizoriai puikiai tinka vidutinio dydžio patalpoms ir juos bus patogu žiūrėti iš maždaug 8 pėdų atstumo.
  • 55-65 colių televizoriai geriausiai tinka didesniems kambariams ir jais galima mėgautis žiūrint iš daugiau nei 10 pėdų atstumo.
  • 70 ir daugiau colių televizoriai turėtų būti naudojami tik labai dideliuose kambariuose, nes jiems reikia daug vietos optimaliam žiūrėjimui.

Renkantis televizoriaus dydį svarbu atsižvelgti į savo kambario dydį ir biudžetą. Didesnis ne visada yra geresnis – kartais tobulas televizoriaus dydis gali būti toks, kuris suteikia pakankamai ekrano ploto ir nesugadina banko. Sėkmingo apsipirkimo!