Telefonas visą laiką meta pranešimą, kad atmintis pilna galimos priežastys

Viena iš galimų pranešimo, kad telefono atmintis yra pilna, priežasčių yra ta, kad turite įdiegę per daug programų. Jei telefono vidinės atminties vietos kiekis ribotas, laikui bėgant vis daugiau programėlių gali užkimšti įrenginio talpą. Be to, jei programėlė neveikia tinkamai arba jos kūrėjas jos atsisakė, ji gali užimti atmintį neteikdama jokios naudos.

Kita galima pranešimo, kad telefono atmintis yra pilna, priežastis gali būti didelis prietaise saugomų medijos failų kiekis. Muzika, vaizdo įrašai ir nuotraukos gali greitai užpildyti ribotą telefono atminties vietą, jei reguliariai jų neištrinate arba neperkeliate iš įrenginio.

Galiausiai dar viena galima pranešimo, kad telefono atmintis pilna, priežastis gali būti paslėptos talpyklos ir programėlių palikti failai. Kai kuriais atvejais šie failai gali užimti daugiau vietos nei pati programėlė. Tokio tipo failai paprastai sukuriami, kai programa yra įdiegta arba veikia fone. Laikui bėgant jie gali kauptis ir užimti daug vietos telefone.

Norint išspręsti problemą, kai telefone rodomas pranešimas, kad atmintis užpildyta, gali tekti ištrinti nereikalingas programas ar medijos failus ir (arba) išvalyti visas paslėptas talpyklas ir likusius aktyvių programų failus. Tai padarius galima atlaisvinti taip reikalingos atminties vietos. Be to, failų perkėlimas į išorinį atminties įrenginį arba debesies paslaugą gali padėti valdyti telefone esančių duomenų kiekį.

Nustatydami ir šalindami pranešimo, kad atmintis užpildyta, priežastis, galite padėti užtikrinti, kad telefonas veiktų sklandžiai ir užtikrintų geriausią įmanomą naudotojo patirtį.