Netinkamai fokusuoja telefono kamera

Viena iš galimų telefono kameros netinkamo fokusavimo priežasčių yra tai, kad pats objektyvas yra nešvarus. Taip gali nutikti dėl purvo, dulkių ar kitų šiukšlių, blokuojančių šviesos patekimą ir sukeliančių nesufokusuotą vaizdą. Norėdami išspręsti šią problemą, turėsite išvalyti objektyvą mikropluošto šluoste ir šiek tiek alkoholio.

Kita galima telefono fotoaparato netinkamo fokusavimo priežastis yra ta, kad kyla sunkumų dėl automatinio fokusavimo funkcijos. Taip gali būti dėl prasto apšvietimo arba dėl nepakankamo kontrasto tarp nuotraukos objekto ir fono. Norėdami išspręsti šią problemą, galite pabandyti perjungti rankinio fokusavimo režimą arba padidinti šviesos kiekį toje vietoje.

Galiausiai gali būti, kad fotoaparatas tiesiog veikia netinkamai. Tokiu atveju turėtumėte patikrinti, ar įdiegti visi programinės įrangos atnaujinimai ir ar teisingai nustatyti telefono nustatymai. Jei šie veiksmai problemos neišsprendžia, gali tekti telefoną nunešti į remonto dirbtuves, kad būtų atliktas išsamesnis patikrinimas.

Atsižvelgdami į šias galimas priežastis, dabar jau turėtumėte sugebėti pašalinti bet kokias problemas, susijusias su tinkamai nefokusuojančia telefono kamera.