Kaip pakeisti įtrūkusį arba sudužusį mobiliojo telefono ekraną

Jei telefono ekranas įtrūko arba sudužo, gali būti sunku naršyti ir naudotis įrenginiu. Laimei, pakeisti sudužusį mobiliojo telefono ekraną nebūtinai turi būti sudėtinga. Atlikę kelis paprastus veiksmus ir naudodami reikmenis, galite lengvai pakeisti įtrūkusį arba sudužusį mobiliojo telefono stiklinį ekraną visiškai nauju.

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite tinkamų reikmenų. Priklausomai nuo telefono markės ir modelio, jums greičiausiai reikės mažo kryžminio atsuktuvo su kryžmine galvute, plastiko atidarymo įrankio ir, žinoma, – naujo keičiamo ekrano. Naujasis ekranas turėtų būti tiekiamas su lipnia juostele, kurią reikia pritvirtinti prie telefono rėmelio, todėl įsitikinkite, kad ji yra kartu su pirkiniu.

Tada išjunkite prietaisą ir nuimkite galinį skydelį arba akumuliatoriaus dangtelį. Tam reikės atsukti visus varžtus, laikančius galinį skydelį. Tada atsargiai atskirkite galinį skydelį nuo pagrindinio prietaiso korpuso naudodami plastikinį atidarymo įrankį. Nuėmę galinį skydelį, atjunkite visus laidus, pavyzdžiui, akumuliatoriaus laidus, ir atidėkite į šalį. Tai padarę apsaugosite prietaisą nuo bet kokių pažeidimų remonto proceso metu.

Dabar galite pradėti šalinti senąjį ekraną. Naudodami įrankį atsargiai pakelkite ir nuimkite ekrano mazgą, laikantį stiklą. Nuėmę ekrano mazgą, turėtumėte aiškiai matyti seną stiklinį ekraną. Atsargiai nuimkite stiklą, pakeldami vieną jo kraštą ir lėtai atplėšdami jį nuo rėmo.

Paskutinis žingsnis – įdėti naują ekraną į jo vietą. Pradėkite nuo apsauginės plėvelės nuo naujojo stiklo ir pritvirtinkite lipnią juostelę prie jo rėmelio. Tada atsargiai įstatykite naująjį ekraną į vietą ir pritvirtinkite jį varžtais. Įdėję naująjį ekraną, iš naujo surinkite prietaisą, prijungdami visus anksčiau nuimtus kabelius ar komponentus. Galiausiai įjunkite telefoną, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai.

Įtrūkusio ar sudužusio mobiliojo telefono ekrano keitimas neturi būti bauginantis projektas. Naudodami tinkamus reikmenis ir instrukcijas, lengvai ir greitai pakeisite įtrūkusį ar sudužusį prietaiso stiklinį ekraną nauju!