Ką daryti sušlapus telefonui

Jei telefonas pateko į vandenį, skubiai imkitės veiksmų, kad sumažintumėte žalą. Nedelsdami išjunkite prietaisą ir išimkite visas baterijas ar išimamas dalis. Nebandykite įkrauti telefono ir jokiu būdu jo nenaudokite; tai gali dar labiau jį sugadinti.

Jei įmanoma, paimkite kelis rankšluosčius ir nuvalykite kuo daugiau skysčio. Tada keliais sausais rankšluosčiais padėkite telefoną į šiltą, sausą vietą ir leiskite jam išdžiūti. Taip pat turėtumėte pabandyti pašalinti skysčio perteklių iš įkrovimo prievado ir ausinių lizdo naudodami vatos tamponą arba dantų krapštuką.

Kai prietaisas bus visiškai išdžiovintas, galėsite jį vėl įjungti ir bandyti naudoti. Jei atrodo, kad telefonas veikia tinkamai, ateityje būtinai būkite itin atsargūs; vandens pažeidimai gali sutrumpinti prietaiso tarnavimo laiką arba sukelti negrįžtamus pažeidimus, todėl būkite atidūs elgdamiesi su telefonu, kai jame yra skysčių.

Jei pastebėjote, kad telefonas po vandens poveikio neveikia tinkamai, svarbu kuo greičiau nunešti prietaisą remontuoti. Sertifikuotas specialistas gali pašalinti visus pažeidimus ir atkurti pradinę telefono būklę.

Kai kuriais atvejais dėl vandens padarytos žalos net gali būti panaikinta prietaiso garantija. Būtinai pasitarkite su gamintoju arba parduotuve, iš kurios įsigijote telefoną, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie jų garantijos politiką.

Nesvarbu, kokia yra žalos priežastis ar mastas, svarbu imtis skubių veiksmų ir kuo greičiau sutvarkyti telefoną, jei į jį pateko vandens. Imdamiesi tinkamų veiksmų galite išvengti tolesnės žalos ir ilgiau išlaikyti įrenginį veikiantį.