5 paprasti patarimai, kaip apsaugoti „Android” telefoną nuo virusų

„Android” telefonai, kaip ir kompiuteriai, yra jautrūs virusams. Jei nesate atsargūs, galite lengvai užsikrėsti virusu, kuris sulėtins telefono veikimą ar net padarys jį netinkamą naudoti. Šiame tinklaraščio įraše pasidalysime 5 paprastais patarimais, kurie padės apsaugoti jūsų „Android” telefoną nuo virusų!

  1. Nuolat atnaujinkite telefoną: „Android” telefonai reguliariai gauna programinės įrangos atnaujinimus, kurie padeda apsisaugoti nuo bet kokių virusų ar kenkėjiškos programinės įrangos. Būtinai patikrinkite ir įdiekite visus turimus atnaujinimus, kai tik jie pasirodo.
  2. Venkite neaiškių svetainių: Būkite atsargūs lankydamiesi nežinomose svetainėse, nes jose gali būti virusų arba šnipinėjimo programų. Laikykitės svetainių, kuriomis pasitikite, ir venkite spausti įtartinas nuorodas ar atsisiųsti nežinomus failus.
  3. Naudokite patikimą antivirusinę programą: Įdiekite į telefoną antivirusinę programą, pvz., „Avast Mobile Security”. Tai padės apsisaugoti nuo bet kokios kenkėjiškos programinės įrangos, kuri gali tykoti internete.
  4. Neatidarinėkite įtartinų el. laiškų: Būkite atsargūs, kai gaunate laiškus ir žinutes iš nežinomų siuntėjų, nes tai gali būti sukčiavimo apgaulė. Nespauskite jokių nuorodų ir nesisiųskite jokių priedų, jei nesate tikri, kad laiškas yra saugus.
  5. Būkite atsargūs suteikdami programėlių leidimus: Diegdami programėles atkreipkite dėmesį, kokių leidimų jos prašo. Jei ji be rimtos priežasties prašo prieigos prie jūsų kontaktų ar buvimo vietos, neįdiekite programėlės!

Laikydamiesi šių 5 paprastų patarimų galite padėti apsaugoti savo „Android” telefoną nuo virusų ir kenkėjiškos programinės įrangos. Būkite budrūs ir mėgaukitės saugiu prietaiso naudojimu! Telefono remontą galime atlikti ir mes.