Lazerinių spausdintuvų kasečių našumas

Lazerinio spausdintuvo kasetės išeiga paprastai matuojama puslapiais arba vaizdais. Priklausomai nuo spausdinamo dokumento tipo, puslapių skaičius gali labai skirtis; paprastai nespalvotų spaudinių puslapių skaičius yra mažesnis nei spalvotų. Be to, spausdinant dokumentus naudojami kokybės nustatymai taip pat turi didelę reikšmę puslapių skaičiui; didesnės skiriamosios gebos dokumentams parengti paprastai reikia daugiau puslapių.

Kitas veiksnys, turintis įtakos lazerinio spausdintuvo kasetės išeigai, yra naudojamo popieriaus tipas. Pavyzdžiui, storam popieriui ar kartono lapams gali prireikti daug daugiau tonerio nei plonam biuro popieriui. Be to, jei viename puslapyje yra keli vaizdai, kiekvienas vaizdas vis tiek skaičiuojamas kaip vienas puslapis, skaičiuojant bendrą kasetės našumą.

Kuo daugiau puslapių galite išgauti iš vienos kasetės, tuo ekonomiškiau naudoti lazerinių spausdintuvų kasetes biure ar namuose. Geriausias būdas užtikrinti didžiausią lazerinių spausdintuvų našumą – pirkti suderinamas kasetes, o ne restauruotas versijas, ir pritaikyti nustatymus pagal tai, kokio tipo spausdinimu užsiimsite. Be to, svarbu lazerinių spausdintuvų kasetes laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, nes dėl per didelio karščio ir drėgmės jos gali greičiau sugesti.

Laikydamiesi šių patarimų užtikrinsite, kad lazerinio spausdintuvo kasečių išeiga išliktų didelė ir kad spausdindami gautumėte maksimalią naudą . Jei tik kreipsite dėmesį į lazerinio spausdintuvo kasečių popieriaus tipą, nustatymus ir laikymo sąlygas, turėtumėte patirti optimalią kiekvieno spausdinimo darbo išeigą.