Kavos aparatas nedaro pieno putos

Viena iš priežasčių gali būti sistemos užsikimšimas, dėl kurio garai negali tinkamai patekti į pieno ąsotį. Tokiu atveju turėsite išardyti kavos aparatą ir patikrinti, ar nėra užsikimšimų arba šiukšlių. Taip pat galite pabandyti išvalyti garo lazdelę drėgnu skudurėliu, kad pašalintumėte bet kokius likučius.

Kita galima priežastis gali būti jūsų aparato slėgio nustatymas. Jei jis nustatytas per žemas, pienas tinkamai neputoja. Šį nustatymą galite sureguliuoti vadovaudamiesi su aparatu pateiktu vartotojo vadovu.

Galiausiai, putų trūkumą gali lemti ir prastos kokybės pienas. Kad rezultatai būtų optimalūs, visada naudokite šviežią, aukštos kokybės pieną. Jei naudojote senesnį arba prastesnės rūšies pieną, pabandykite pereiti prie aukštesnės kokybės pieno ir pažiūrėkite, ar tai padės.

Tai tik kelios galimos priežastys, dėl kurių jūsų kavos aparatas negamina pieno putos. Jei nė vienas iš šių pasiūlymų problemos neišsprendžia, gali tekti kreiptis profesionalios pagalbos arba pakeisti kavos aparatą. Bet kokiu atveju, dirbdami su kavos aparatu visada laikykitės saugos priemonių.