Pro kavos aparatą nesustodamas teka vanduo

Kai iš kavos aparato pradeda tekėti vanduo, prieš toliau naudojant kavos aparatą svarbu nustatyti nuotėkio priežastį. Yra kelios galimos priežastys, dėl kurių vanduo iš kavos aparato teka be sustojimo. Viena iš jų gali būti ta, kad filtro krepšelis yra užsikimšęs arba užsikimšęs ir neleidžia tekėti vandeniui. Kita priežastis gali būti ta, kad laikui bėgant susidėvėjo kavos virimo galvutės guminė tarpinė ir ją reikia pakeisti. Galiausiai gali būti, kad vandens srautą valdantis vožtuvas arba jungiklis užstrigo įjungimo padėtyje ir jį reikia sureguliuoti.

Būtina patikrinti, ar kavos aparato dugne nėra kalkių nuosėdų. Dėl kalkių nuosėdų gali užsikimšti purkštukai ir žarnos, todėl gali susidaryti slėgis, dėl kurio iš kavos aparato galvutės ištekės vanduo. Kad pašalintumėte kalkes, turite kuo greičiau pašalinti kavos aparato kalkes.

Taip pat turėtumėte patikrinti, ar neužsikimšę purkštukai ir žarnos. Užsikimšusios žarnos taip pat gali sukelti vandens nutekėjimą iš mašinos galvutės, todėl būtinai reguliariai jas valykite.

Galiausiai, jei kavos aparatas teka nepaisant šių patikrinimų, tai gali būti dėl susidėvėjusio sandariklio aparato galvutėje. Tokiu atveju turėsite pakeisti sandariklį arba kreiptis į specialistus.

Imdamiesi šių veiksmų, kad nustatytumėte savo kavos aparato pratekėjimo priežastį, galite išvengti tolesnės žalos ir prailginti aparato tarnavimo laiką. Kad užtikrintumėte saugų ir efektyvų gėrimų ruošimą, būtinai reguliariai tikrinkite, ar visose kavos aparato dalyse nėra kalkių, užsikimšimų ir susidėvėjusių sandariklių.