Kavos aparatas nesumala pupelių tinkamai

Kad kavos aparatas netinkamai paruošia pupeles gali būti dėl įvairių priežasčių. Viena iš galimų priežasčių gali būti malimo dydžio problema. Idealus kavos aparatų malimo būdas yra vidutiniškai smulkus, o jei jis yra per stambus arba per smulkus, tai gali trukdyti aparatui tinkamai išgauti aromatą iš pupelių. Jei turite problemų su kavos aparatu, pabandykite pakeisti malimo dydį ir pažiūrėkite, ar tai padės. Kita galima priežastis gali būti ta, kad kavos aparate yra per mažai vandens. Taip gali atsitikti, jei naudojote per daug kavos, palyginti su vandens rezervuare esančiu kiekiu. Tokiu atveju, prieš bandydami dar kartą, turėtumėte ištuštinti rezervuarą ir pripildyti jį šviežio vandens. Galiausiai gali būti, kad kavos aparato filtras užsikimšo kavos tirščiais. Tokiu atveju, prieš naudodami kavos aparatą dar kartą, turėsite rankiniu būdu išvalyti filtrą. Tai tik kelios galimos priežastys, dėl kurių kavos aparatas netinkamai paruošia kavos pupeles.

Jei tai problemos neišsprendžia, gali tekti sureguliuoti malūnėlio šerdelę. Tai nedidelis metalo gabalėlis, padedantis reguliuoti kavos tirščių dydį. Jei jis nustatytas per platus, gali kilti malimo problemų. Norint tinkamai sureguliuoti šerdelę, jums reikės plokščio atsuktuvo ir reguliuojamo veržliarakčio.

Galiausiai, jei nė vienas iš šių veiksmų nepadeda, gali tekti apskritai pakeisti kavos aparato malūnėlį. Priklausomai nuo modelio, tai gali būti gana paprastas procesas. Būtinai patikrinkite savo aparato instrukciją, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti saugiai ir teisingai. Jei problema išlieka, gali būti, kad atėjo laikas kreiptis pagalbos į profesionalus.

Bet kuriuo atveju svarbu reguliariai prižiūrėti kavos aparatą, kad užtikrintumėte optimalų jo veikimą ir išvengtumėte bet kokių problemų ateityje. Reguliarus filtro valymas, susidėvėjusių dalių keitimas ir visų jungčių saugumo užtikrinimas – tai tik keli paprasti būdai, kaip užtikrinti sklandų kavos aparato veikimą. Rūpindamiesi savo kavos aparatu, galėsite mėgautis gardžia kava ilgus metus.