Galime atvykti paimti techniką remontui iš Jūsų patys

Galime dar šiandien (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) atvykti pasiimti daiktus remontui iš Jūsų namų ar darbovietės 8-22 val visomis dienomis (nesvarbu darbo diena, ar savaitgalis), o po remonto atvežti atgal.

Paslaugos kaina: 5€ (į vieną pusę)

Daiktai neprivalo būti supakuoti kaip kurjeriui, bet minimaliai nuo subraižymo ar išpurvinimo turėtų būti apsaugoti. Mes vežame ne krovininiuose automobiliuose ir veždami techniką saugome, nemėtome.

Kaip viskas vyksta?

1. Paskambinkite mūsų nurodytais telefonais (darbo dienomis, darbo metu) arba 864407000 (savaitgaliais), priimsime užsakymą ir susitarsime dėl atvykimo laiko. Svarbu: paimame iš namų techniką sveriančią iki 20+/-2 kg (visi šiuolaikiniai televizoriai, kompiuteriai, kavos aparatai, garso aparatūra ir kt. panaši technika). Paimti techniką galime ir po 18 val., bet susitarti reikia iki 18 val, kad galėtume paimti tą pačią dieną.

2. Prieš mums atvykstant, paruoškite techniką perdavimui.

Turėkite omeny, kad atvykęs vairuotojas neturės galimybių techniką atjunginėti, pakuoti ir pan., todėl techniką atjunkite, minimaliai supakuokite. Ant pakuotės ar daikto užrašykite užsakymo numerį, kurį Jums užsakymo metu atsiųsime SMS žinute.

3. Artimiausią darbo dieną mūsų meistrai atliks diagnostiką ir su Jumis susisieks nurodytu telefonu suderinti remonto sąlygas: kainą ir terminą. Jei paėmimas vyksta darbo dieną, tai jei paimsime iki pietų, diagnostiką (ne remontą) įmanoma, kad spėsime atlikti iki vakaro.

Atvykęs vairuotojas neturės galimybių priimti mokėjimų už paėmimą ar remontą grynais ar kortele. Atsiskaityti reikės prieš technikos pristatymą atgal – bankiniu pavedimu.